Alergolog W Okolicach Koniecpol

Fabianiego 7
Radomsko

Wspaniały lekarz. Kompetentny, o ogromnym zaangażowaniu w leczeniu moich dwóch synów. Leczenie i odczulanie uratowało moich chłopaków od ciągłych infekcji i antybiotyków. Pani pielęgniarka również miała i przyjazna.

Opinia dodana przez: Lidka

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
Al.NMP 67a/4
Częstochowa

Polecam, jedyna wada to częste czekanie na szczepienie spowodowane dużą ilością pacjentów. Przeszedłem pierwszy rok odczulania, zmiana ogromna, dodatkowo doskonale dobrane leczenie farmakologiczne.

11 Listopada 2/4 (Ultrasonografia)
42-400 Zawiercie

Panią doktor zdecydowanie polecam.Osoba kompetentna,poswięcająca dużo czasu pacjentowi,jestem zdziwiony niektorymi negatywnymi opiniami,gdyż moja wizyta był w ramach funduszu w publicznej przychodni,a zostałem obsłuzony i miło i fachowo.

lekarz Bogumiła Ujma

Alergolog, Pediatra

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
42-200 Częstochowa

dobry lekarz, kompetentny, ogromny minus za bardzo długie czekanie w kolejce niekiedy bywa nawet 4 godziny.

Opinia dodana przez: MAGDA

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Trzech Wieszczów"
ul. Zana 4
42-200 Częstochowa

Bardzo dobry lekarz leczę już u niego swoje wnuki, naprawdę w perspektywie tylu lat szczerze go polecam. W tym czasie przez jakiś czas korzystałam z wizyt u dr. Śmicha na parkitce , niestety to był błąd.

Daszyńskiego,9
Zawiercie

Sympatyczny, konkretny lekarz z poczuciem humoru. Trafnie postawiona diagnoza i dobrze dobrane leki. Potrafi poradzić sobie z trudnymi dziećmi. Polecam!

Opinia dodana przez: Karolina

Przychodnia
Przemysłowa 9 B
28-340 Sędziszów

Jestem pacjentką tej przychodni i jestem bardzo zadowolona.Pani Doktor miła i widać że wie co robi.Wcześniej moje dziecko dostawało na każdą infekcję antybiotyk więc przepisałam się do tej przychodni i to była moja bardzo dobra decyzja.Obecnie moja córka choruje mniej i wiem ,że jest w dobrych rękach.Organizacja pracy bardzo dobra,mogę liczyć na poradę Pani Doktor także przez telefon, gdy czasami nie wiem co mam robić.

dr n. med. Elżbieta Janusik

Alergolog, Pediatra

Kiepury 18a
Częstochowa

Bardzo dobry fachowiec. Wyprowadziła wiele dzieci oraz dorosłych z alergii.

Bardzo dobry fachowiec. Wyprowadziła wiele dzieci oraz dorosłych z alergii.

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "NOVOMED"
Bohaterów Katynia 25a/4
42-200 Częstochowa

Bardzo niesympatyczna , opryskliwa , niezadowolona z życia i ludzi , traktuje pacjenta jak najgorsze zło , dając do zrozumienia że jest on dla niej dosłownie zerem . Szczerze odradzam wszystkim tą doktorzynę .

Przychodnia
Reymonta 48/32