Alergolog W Okolicach Łęknica

Alergolog, Pediatra

Prywatny Gabinet Ortopedyczny
pl. Piastowski 30
58-560 Jelenia Góra

Najlepszy lekarz, którego miałam szczęście spotkać w swojej przychodni. Nigdzie mu sie nie spieszy, nikogo nie pogania, a przy tym jest bardzo skrupulatny. Jako jedyny, u którego bylam w przeciągu ostatnich lat, wyjaśnił mi co oznaczają moje wyniki, z czego wynikają i co dalej z nimi zrobić. Przepisał kolejne badania na nfz, których inni lekarze, których o to prosiłam, nie przepisali. Ma świetne podejscie do pacjentów, jest wyrozumiały i fachowy. Jego wiedza, którą dodatkowo potrafi przekazać laikowi, jest zdumiewająca. Goraco polecam każdemu

Opinia dodana przez: iwona

ŁUŻYCKIE CENTRUM MEDYCZNE

68-200 None

Polecam z pełną odpowiedzialnością doktor bardzo rzetelnie podchodzi do pacjenta,świetnie współpracuje z dzieckiem,otrzymałam dokładną instrukcję obsługi inhalatora,pokazał co i jak(choć mogłabym przeczytać ulotkę)poświęcił nam dużo czasu jestem pod wrażeniem.

Krystyna Judycka.

Krystyna Judycka.

lekarz Janusz Paskal

Alergolog, Laryngolog

Eskulap Centrum Medyczne
Męczenników Oświęcimskich 40
68-200 Żary

uważam że to konkretny i rzeczowy człowiek,leczył koleżanki dziecko i jest dobrze,nie można od razu kogoś przekreślać. Byłam 2tyg. w szpitalu i nie wykryto mi na co jestem uczulona,a tam sami specjaliści przecież są;), wysłali mnie z dobrymi wynikami do domu,a ja dalej się dusiłam i puchłam.

al. Niepodległości 1 (Aldemed
65-048 Zielona Góra

Leczyłam syna 11 lat,prócz tego że jest świetnym specjalistą to pozostał człowiekiem.

Gabinet Alergologiczny i Pediatryczny Agata Subocz
1 Maja 10II/5
68-200 Żary

Pani Doktor zawsze jest spóźniona, przychodzi godzinę po czasie i nawet się nie spieszy. Zamiast przyjmować pacjentów rozmawia z pielęgniarką. Nie chciała wypisać zaświadczenia, bo to jest temat na osobną wizytę. Tłumaczyła, że jej płacą za wizytę, a nie za głowę. Stwierdziła, że nie jest od wypisywania leków. Nie polecam.

Opinia dodana przez: Paulina

PRYWATNE CENTRUM CHIRURGICZNE ESKULAP-GABINETY SPECJALISTYCZNE