Alergolog W Okolicach Lidzbark Warmiński

1 Maja 7 lok. 4
10-117 Dajtki, Olsztyn

To wspaniały lekarz. Moją córkę Anielkę postawiła na nogi. Zawsze trafiona diagnoza, trafione leki, porada przez telefon i nigdy nie odmówiła Pani Doktor wizyty. Mieszkamy ok 20 km od Pani Doktor i jestem spokojna bo zawsze mogę na Nią liczyć.

Opinia dodana przez: Maria

Kościuszki 21 lok. 1
10-900 Dajtki, Olsztyn

Bardzo polecam Panią Doktor Annę Czerwińską:)

Bardzo polecam Panią Doktor Annę Czerwińską:)

Niepubliczna Przychodnia Rodzinna "Eskulap"
Armii Krajowej 2A
11-300 Biskupiec

Najlepszy pediatra alergolog pod słońcem. Fachowe podejśie, profesjonalne leczenie , szybka diagnoza . Nie oddałabym corki w nizyje rece tylko do Pani Doktor. Polecam!!!

Opinia dodana przez: Marta

gabinet w Przychodni przy Dworcowej
Żołnierska 18 (Szpital) lok. 105
Dajtki, Olsztyn

Lekarz naprawde godny polecenia .. Od dzieciństwa borykałam się z dość intensywnymi objawami alergii do tego AZS i właśnie Dr Klementowski trafnie dobrał leki co pomogło zniwelować objawy

Zofia Rybicka

Alergolog, Laryngolog

Dajtki, Olsztyn

Lecze sie u Pani doktor juz wiele lat i jest to osoba z ogromnym doswiadczeniem i wiedza. Osoba, ktora pomaga jej w gabinecie to syn, ktory rowniez jest lekarzem alergologiem i sam pracuje w szpitalu. Oboje znaja sie wiec na swojej pracy i mimo wydanych pieniedzy (a gdzie teraz jest tanio?!) jestem zadowolony z leczenia, polecam.

Kopernika 39
10-511 Dajtki, Olsztyn

Nie polecam tego lekarza. Zero podejscia do dzieci. Nie trafna diagnoza, bagatelizowanie rodzicow! Nieodpowiedni czlowiek na nieodpowiednim miejscu. Arogancki i brak kompetencji.

Opinia dodana przez: anonim

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ZDROWIE s.c. B.Bednarska, A.Bok, I.Fiedorowicz, M.Męzińska
kard. Wyszyńskiego 11
11-200 Bartoszyce