Alergolog W Okolicach Lwówek Śląski

Kościuszki 15e lok. 5
Kamienna Góra

Lekarz kompetentny,kochający dzieci. Przy wizycie kontrolnej nie płaci się ani złotówki.

Armii Krajowej 1
Jelenia Góra

bardzo dobry lekarz dla moich dzieci które chorują na mukowiscydozę a to choroba którą leczy garstka lekarzy bo jest skomplikowana. Miła, fachowa, mądra i gdy zadzwonię to pomoże. Mamy do niej 200 km

dr n. med. Juliusz Bokiej

Alergolog, Pediatra

Bolesława Chrobrego 4 lok. 2
58-500 Jelenia Góra

Bylam ostatnio u doktora mily sympatyczny lekarz meczyla sie corka z kaszlem prawie 2 miesioce on skutecznie dal jeden lek i po tygodniu poprawa i co najwazniejsze nie kazal przyjezdzac na zadne kontrole ze zdrowym dzieckiem tylko jak zachoruje polecam bede jezdzic do doktora z milo checio

Złotoryjska 82 lok. 1
59-220 Legnica

Bardzo dobra lekarka. Przeprowadziła ze mną rzetelny wywiad i wytłumaczyła bardzo dokładnie dlaczego właśnie takie a nie inne leki mam przyjmować. Poza tym sympatyczna. Polecam.

Armii Krajowej 1
Jelenia Góra

Chodzę z Córką do Pana dr Słomki już około 7 lat. Polecam. To kompetentny lekarz, na pytania odpowiada szczegółowo, pamięta pacjentów (mimo iż chodzimy na NFZ).

lekarz Ryszard Markiewicz

Alergolog, Pediatra

Prywatny Gabinet Ortopedyczny
pl. Piastowski 30
58-560 Jelenia Góra

Najlepszy lekarz, którego miałam szczęście spotkać w swojej przychodni. Nigdzie mu sie nie spieszy, nikogo nie pogania, a przy tym jest bardzo skrupulatny. Jako jedyny, u którego bylam w przeciągu ostatnich lat, wyjaśnił mi co oznaczają moje wyniki, z czego wynikają i co dalej z nimi zrobić. Przepisał kolejne badania na nfz, których inni lekarze, których o to prosiłam, nie przepisali. Ma świetne podejscie do pacjentów, jest wyrozumiały i fachowy. Jego wiedza, którą dodatkowo potrafi przekazać laikowi, jest zdumiewająca. Goraco polecam każdemu

Opinia dodana przez: iwona

1 Maja 32 (SP nr 1)
58-580 Szklarska Poręba

wspaniały lekarz dojedzie wszędzie i w każdych warunkach

wspaniały lekarz dojedzie wszędzie i w każdych warunkach

gen. Okulickiego 1a lok. 3
Legnica

Byłam na wizycie z rocznym dzieckiem. Stwierdzono astmę oskrzelową dziecko dostało lek i jak wszytko jest już dobrze. Konkretna, miła osoba. Polecam.

Opinia dodana przez: Irena

Leśna 8 lok. 207
59-300 Lubin

Pani doktor najpierw proponuje odczulanie na białko kota , po czym po pół roku stwierdza że nie prowadzi na to odczulania bo to nie bezpieczne Na prawdę mogłaby Pani przemyśleć co mówi ludziom a nie tak zmieniać zdanie . Oczywiście przedstawia typowe dla wielu alergologów podejście żeby wierze oddawać , nie widzie innych rozwiązań a takie istnieją , wystarczy poczytać zamiast płacić krocie za wizytę . Kolejny minus to Pani z trakcie rozmowy telefonicznej ze mną rozlacza się, miało to miejsce dwa razy w ciągu roku , nie spodziewałam się takiego poziomu kultury bo były to normalna konwersacja, nie kłótnia . Chciałam się zapytać tylko o cene szczopionki a ona mi każe przyjść tylko po to na wizytę , rzecz jasna prywatna bo na fundusz czeka się pół roku!

Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Eugeniusz Gajkowski

Alergolog, Internista

Złotoryjska 194 (przych. Huty Miedzi)
59-220 Legnica