Alergolog W Okolicach Mszczonów

Wolny termin: 31 Maj o 16:00. Sprawdź inny.

Trimed Przychodnia Lekarska
Ludowa 5
05-500 Piaseczno

Bardzo mily I rzeczowy lekarz. Wszystko spokojnie wyjasni I zawsze ma czas na odpowiedz na wszystkie pytania. Nie czesto sie spotyka takich lekarzy.

Opinia dodana przez: Aleksandra
Wolny termin: 7 Cze o 19:00. Sprawdź inny.

lek. med. Krystyna Parapura

Alergolog, Dermatolog

Gabinet Lekarski TOMMED
Powstańców Śląskich 45 m 4, Klatka A, Piętro 1
01-355 Bemowo, Warszawa

Wolny termin: jutro o 16:00. Sprawdź inny.

Centrum Zdrowia Mediceum
ul. Koprzywiańska 2 lok 1 (przy pętli tramwajowej "Gocławek")

Wolny termin: 30 Maj o 15:45. Sprawdź inny.

DORMED Centrum Zdrowia Rodziny - Odkryta
Odkryta 1 A
03-140 Białołęka, Warszawa

Ja też się odczulam u Pani Doktor. Świetny fachowiec. Idealnie dobrała szczepionkę odpowiednią dla mnie. Są efekty. Polecam

Wolny termin: 1 Cze o 15:00. Sprawdź inny.
Alergolog Warszawa lek. med. Izabela Modelska - Woźniak

lek. med. Izabela Modelska - Woźniak

Alergolog dziecięcy, Alergolog

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Gorąco polecam panią doktor Modelską. Naprawdę świetny lekarz i człowiek. Na wizycie poświęciła mojej córce naprawdę dużo czasu, wypytała o wiele rzeczy. W odróżnieniu od innego lekarza, od razu stwierdziła, że testy skórne to w naszym przypadku tylko strata czasu i pieniędzy - zleciła badania z krwi. Diagnoza po nich okazała się trafna, dzięki odpowiedniej diecie i lekarstwom, córce poprawiło się bardzo szybko. Obecnie po kilku miesiącach jest już naprawdę dobrze. Z tym z czym walczyliśmy przez 2 lata, pani doktor poradziła sobie w ciągu miesiąca.

Opinia dodana przez: Martyna

Medicover
Ul. Domaniewska

Bardzo dobry fachowiec.Dzięki niej mogę normalnie funkcjonować i normalnie żyć! Pani doktor posiada bardzo duża wiedzę! Szczerze polecam!

Opinia dodana przez: Przemek

Gabinet lekarski

Kompetentna fachowa szkoda że nie ma prywatnego gabinetu lekarskiego.Uważam że takich lekarzy jest za mało w instytucie.

Opinia dodana przez: Bożena

dr n. med. Jarosław Górnicki

Alergolog dziecięcy, Alergolog

Centrum Medyczne Medrun
al.Niepodlełosći 107/109

super naprawde bardzo dobry, super naprawde bardzo dobry.

super naprawde bardzo dobry, super naprawde bardzo dobry.

lekarz Elżbieta Świderska-Sikorska

Alergolog, Pediatra

Próchnika 8/89

Cudowny lekarz. Ufam Pani dr bezgranicznie. Wyciągnęła moją córkę z najgorszych ataków astmy oskrzelowej i ciągłych pobytów w szpitalach. Traktuje nas jak własną rodzinę. Ma dużo ciepła i dobroci dla swoich pacjentów.
Jest lekarzem, który ciągle się dokształca. Nie ...

Jest lekarzem, który ciągle się dokształca. Nie pozostaje w tyle jeśli chodzi o nowe metody leczenia. Zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy, odpowie na każde pytanie. W każdej chwili można zadzwonić i dopytać jeśli się nie pamięta.
Polecam godnego specjalistę.

Opinia dodana przez: Katarzyna

DORMED Centrum Zdrowia Rodziny - Strumykowa
ul. Strumykowa 40 A

Byłem kilkakrotnie u Pani Doktor z moimi dziećmi i zawsze byłem niezwykle zadowolony z wizyty, zarówno pod względem kompetencji i uprzejmości osoba godna polecenia.