Alergolog W Województwie: Mazowieckie

Wolny termin: dzisiaj o 19:00. Sprawdź inny.

lek. med. Krystyna Parapura

Alergolog, Dermatolog

Gabinet Lekarski TOMMED
Powstańców Śląskich 45 m 4, Klatka A, Piętro 1
01-355 Bemowo, Warszawa

Wolny termin: 31 Maj o 16:00. Sprawdź inny.

Trimed Przychodnia Lekarska
Ludowa 5
05-500 Piaseczno

Bardzo mily I rzeczowy lekarz. Wszystko spokojnie wyjasni I zawsze ma czas na odpowiedz na wszystkie pytania. Nie czesto sie spotyka takich lekarzy.

Opinia dodana przez: Aleksandra
Wolny termin: jutro o 15:00. Sprawdź inny.
Alergolog Warszawa lek. med. Izabela Modelska - Woźniak

lek. med. Izabela Modelska - Woźniak

Alergolog dziecięcy, Alergolog

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Gorąco polecam panią doktor Modelską. Naprawdę świetny lekarz i człowiek. Na wizycie poświęciła mojej córce naprawdę dużo czasu, wypytała o wiele rzeczy. W odróżnieniu od innego lekarza, od razu stwierdziła, że testy skórne to w naszym przypadku tylko strata czasu i pieniędzy - zleciła badania z krwi. Diagnoza po nich okazała się trafna, dzięki odpowiedniej diecie i lekarstwom, córce poprawiło się bardzo szybko. Obecnie po kilku miesiącach jest już naprawdę dobrze. Z tym z czym walczyliśmy przez 2 lata, pani doktor poradziła sobie w ciągu miesiąca.

Opinia dodana przez: Martyna
Wolny termin: 28 Maj o 16:00. Sprawdź inny.

Centrum Zdrowia Mediceum
ul. Koprzywiańska 2 lok 1 (przy pętli tramwajowej "Gocławek")

Wolny termin: 30 Maj o 15:45. Sprawdź inny.

DORMED Centrum Zdrowia Rodziny - Odkryta
Odkryta 1 A
03-140 Białołęka, Warszawa

Ja też się odczulam u Pani Doktor. Świetny fachowiec. Idealnie dobrała szczepionkę odpowiednią dla mnie. Są efekty. Polecam

N.Z.O.Z. Specjalistyczna Pracownia Analiz Lekarskich mgr Krystyna Bałdys
Struga 19/21
26-610 Radom

Dr Pisarek to najlepszy lekarz z jakim kiedykolwiek mieliśmy do czynienia. Jest bardzo dokładna i rzeczowa. Z ogromną uwagą bada dziecko i przeprowadza wywiad. Nie przepisuje leków lekkomyślnie, czy antybiotyków tylko po to żeby mieć kolejnego pacjenta z głowy. Mimo iż nie należy do najtańszych, to wizyta i jej porady są warte swojej ceny.

Opinia dodana przez: Katarzyna

Medicover
Ul. Domaniewska

Bardzo dobry fachowiec.Dzięki niej mogę normalnie funkcjonować i normalnie żyć! Pani doktor posiada bardzo duża wiedzę! Szczerze polecam!

Opinia dodana przez: Przemek

Gabinet lekarski

Kompetentna fachowa szkoda że nie ma prywatnego gabinetu lekarskiego.Uważam że takich lekarzy jest za mało w instytucie.

Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Wojciech Jakowicki

Alergolog, Pediatra

Gabinet alergologiczno-pulmonologiczny
Marii Korzeniowskiej 8
07-410 Ostrołęka

Dla mnie jest bardzo dobrym lekarzem. Z uprzejmością zwraca się do pacjentów. Jest też bardzo doświadczony, zawsze dobrze poradzi co należy robić w przypadku różnych dolegliwości.

"BABKA MEDICA" WIRSKA ZIOŁO S.J.
ul. Zygmunta Słomińskiego 15/38

Chodzę z synkiem do Pani Doktor od prawie 2 lat. Nie spotkałam jeszcze tak cudownej osoby. Świetne podejście do dziecka, zawsze wszystko dokładnie tłumaczy i nigdy nie pomyliła się z diagnozą. Bardzo polecam

Opinia dodana przez: karolina