alergolog rzeszów

lekarz Dorota Nierojewska

Alergolog   (+1 więcej)

Jabłońskiego 2/4
Rzeszów

Pani doktor wyjaśnia wszystko na temat choroby bardzo dokładnie i konkretnie. Jest uprzejma i miła. Pomogła mi przy leczeniu AZS.

dr Antonina Mazurkiewcz

Alergolog

Warzywna 3
Rzeszów

Byliśmy umówieni na 15 a przyjeła nas o 18.00 Jechalismy tam ponad 1 godzine!!! Pani dr < szkoda, ze ma ten tytuł> w miedzyczasie wyszłam na herbatke w przychodni! nie bylo jej ponad 30 min. A gdy doszło do nas <a bylismy ostatni> to powiedziala, ze nas nie przyjmie. Po ubłaganiu bo byla to nasza deska ratunku- przyjela nas po to, by dac nam swoj nr komorkowy do prywatnego gabinetu. Moze i Pani Dr ma wiedze, ale oprocz tego wazniejsze jest podejscie i chec niesienia pomocy. Nie otrzymalismy pomocy od Pani Dr. Nie polecam!!!