Chirurg Ogólny Gdynia

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

CHIRURGIA PLASTYCZNA DD
Bema 18/1
81-386 Gdynia

O Pani dr Dobaczewskiej mogę wypowiedzieć się tylko w samych superlatywach. Moja mama była pacjentką pani dr. Cierpiała na bakteryjne owrzodzenie podudzi na tle żylno-miażdżycowym. Reakcja lekarza po 1-wszej wizycie była błyskawiczna. W ciągu tygodnia przyjęta na oddział, a w następnym poddana zabiegowi. W tej chwili mama nie cierpi z bólu (męczyła się 2,5 roku), a rana goi się. Jestem wdzięczna Pani Doktor za szybką reakcję, zrozumienie i fachowość. Z czystym sumieniem polecam tego lekarza.

Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Paweł Dilling

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Oddział Chirurgii Onkologicznej

Gdynia

Ten człowiek jest wspaniały bardzo dobrze i szybko zdiagnozował i wyleczył u mnie chorobe bardzo dziękuje Panie Doktorze

Diagnostyka Laboratorium oddziału Trójmiasto
Wójta Radtkego 1
81-348 Gdynia

Rewelacyjna pani doktor. Wycinałam już kilka znamion. Profesjonalnie, bezboleśnie. Poza tym bardzo kontaktowa i życzliwa.

Opinia dodana przez: Patrycja

ul. Waleriana Szefki 15h/1
81-572 Gdynia

Miałem wiele zabiegów u Pani Doktor. Wszystko było zawsze ok. Jestem bardzo zadowolony. Pani Doktor Natalia Gawrych jest bardzo doświadczonym chirurgiem z wieloletnią praktyką i jest wybitnym specjalistą. Doktor Gawrych jest życzliwa, empatyczna i bardzo kulturalna. W mojej opinii jest prawdziwym lekarzem z powołania.

Opinia dodana przez: Marcin

Gabinet Kardiologiczny
Wejherowska 59/ bud. przychodni/
81-049 Gdynia

20 lutego br. miałam cięcie lewej łydki w szpitalu na SOR. Cięcia wykonał doktor chirurg Piotr Winnicki. Okazało się, że był to duży kaszak. Trafiłam na wyjątkowego lekarza. Który wcześniej obejrzał nogę w Przychodni na Wejherowskiej. Następnego dnia kazał przyjechać do siebie na dyżur na SOR. Osobiście zajął się moją łydką. Zrobił wszystko, żeby dobrze się goiła. Po dwóch tygodniach okazało się, że lekarz który wyjmował inny sączek nie wyczyścił i zaczeło się robić. Trafiłam ponownie do doktora Winnickiego. Który na SOR wyczyścił wszystko, wypłukał. Teraz po tygodniu łydka wygląda pięknie, bardzo ładnie się goi.
Los skierował mnie w Przychodni na Wejherowskiej do doktora Winnickiego. Okazał się to chirurg z powołania, wyjątkowy człowiek, zawsze uśmiechnięty, rozmowny, wszystko cudownie wytłumaczy. Gratuluje takich dobrych lekarzy w takim cenionym szpitalu.

Dziękuje, zadowolona pacjentka dr Winnickiego

Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Dariusz Sokołowski

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Zespół Poradni Specjalistycznych nr 2
Sojowa 33c
81-589 Gdynia

SUPER LEKARZ.WIZYTA U ONKOLOGA ,TO ZAWSZE STRES,ALE PAN DOKTOR POTRAFI WYTŁUMACZYĆ,ZLECA DODATKOWE BADANIA.JEST SPECJALISTĄ W SWOJEJ DZIEDZINIE.POLECAM KAŻDEMU

Opinia dodana przez: wkurzona

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
Obrońców Wybrzeża 1-3
81-367 Gdynia

W dniu 14 stycznia 2015 roku pan doktor przeprowadził u mnie w Szpitalu w Wejherowie laparoskopowe usunięcie pęcherzyka żółciowego. Uprzejmość pana doktora zarówno w zakresie terminu przeprowadzenia operacji, jej przebiegu jak i zachowania pooperacyjnego winna być oceniona jako celująca. Prawdą jest to co powiedziała jedna z pielęgniarek z oddziału chirurgii, iż jest to lekarz nadzwyczajny zarówno jako doktor jak i człowiek, niezwykle skrupulatny, ale także wyrozumiały. Nie znajduję słów, aby mu podziękować za zaangażowanie, opiekę, sprawność w przeprowadzeniu zabiegu, wiedzę i doświadczenie. Świetny chirurg, rewelacyjny człowiek, który w poczuciu misji wypełnia wspaniały zawód lekarza. Dziękuję bardzo Panie Doktorze za świetnie przeprowadzony zabieg, opiekę oraz zainteresowanie stanem pacjenta podczas pobytu w szpitalu.
Joanna

Opinia dodana przez: Joanna

NZOZ Przychodnia Orłowo--PORADNIA CHIRURGICZNA

Gdynia

Pan doktor jest bardzo kompetentnym lekarzem, do tego przemiły, z poczuciem humoru. Bardzo jasno i przejrzyście wyjaśnił mój problem, przepisana kuracja pomogła od razu i na dodatek była tania:-) Byłam w Evimedzie i szcerze polecam Pana doktora pod każdym względem. Jeszcze nigdy nie czułam się tak komfortowo u lekarza, a byłam u wielu. Polecono mi doktora Płoskiego jako wspaniałego proktologa i podpisuję się pod tym w 100%!

Opinia dodana przez: Joanna Szmelter

al. marsz. Piłsudskiego 30
81-355 Gdynia

Jestem po operacji piersi. Lekarz godny polecenia. Profesjonalne podejście do pacjenta, duże zaangażowanie w każdy indywidualny przypadek i wybranie optymalnej formy zabiegu chirurgicznego. Precyzja wykonanej operacji, bierze pod uwagę końcowy efekt tak aby defekt po zabiegu był jak najmniej szpecący. Wysoka kultura osobista, otwarty, przyjacielski, spokojnie można zaufać takiemu lekarzowi - dziękuję.

Opinia dodana przez: Aleksandra

Piotr Jarecki

Chirurg ogólny, Urolog

Gdynia

lekarz godny polecenia chociaz nie we wszystkich kwestiach za mało czasu na wizycie:(
ogólnie polecam

ogólnie polecam

Opinia dodana przez: dorotaja dorota