czeladź

lekarz Agnieszka Grzegrzółka

Internista

Czeladź

Bardzo dobry lekarz, wielka klasa i kompetencja.

Bardzo dobry lekarz, wielka klasa i kompetencja.

Laryngolog dziecięcy Czeladź dr n. med. ROBERT  MATYJA

dr n. med. ROBERT MATYJA

Laryngolog dziecięcy

Specjlalistyczna Praktyka Lekarska Laryngolog
RYNEK 8
Czeladź

Świetny,konkretny lekarz więcej kosztowały mnie wizyty u lekarza na NFZ kupując leki które nic nie skutkowaly niż u pana doktora prywatnie a co najważniejsze pomagaja

Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Elżbieta Karolczuk-Matyja

Okulista

Rynek 8
Czeladź

Bardzo miła Pani Doktor,wspaniale dobiera okulary i leczy .Poświęciła mi dużo czasu i cierpliwie tłumaczy,wszystko.Polecam wszystkim znajomym.

Opinia dodana przez: Rudzki rudizz

Maria Szczupider

Protetyk   (+2 więcej)

Borowa 40
Czeladź

Najlepszy dentysta jakiego znam. Zawsze panicznie bałam się wizyty u stomatologa. Pani Maria sprawiła, że idę leczyć zęby bez strachu. Polecam

lekarz Piotr Kusiak

Ortopeda

NZOZ CENTRUM-MED
ulica Bytomska 50
Czeladź

Na prawdę super lekarz. Ponad 3 miesiące bolał mnie nadgarstek. On jako jedyny lekarz mi pomógł. Trafna diagnoza, szybkie leczenie. Ból póki co nie powrócił mimo, że lekarz ostrzega, że jest to całkiem możliwe. Teraz chodzę do Pana Doktora z cierpnącą ręką. Zlecone badania, leki. Diagnoza to ciesnie nadgarsta. Zobaczymy jaki będzie efekt leczenia. Póki co jestem zadowolona z leczenia u tego lekarza.

Opinia dodana przez: Magdalena

dr n. med. Wojciech Mizera

Internista

Rynek 8
Czeladź

Lekarz godny polecenia.Już podczas pierwszej wizyty dobrał właściwe leki, co nie potrafili zrobic inni lekarze przez 10 lat.Pan doktor to bardzo kompetentny lekarz, całym sercem oddany swojej pracy i pacjentowi.To chodząca dobroć - człowiek jakich dzisiaj sie juz raczej nie spotyka.

lekarz Grażyna Wilk-Nowak

Internista   (+1 więcej)

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej samadMED Karolina Kulak - Abdel Samad
ulica Sportowa 6B
Czeladź

Rzeczowa,kompetentna,uprzejma i miła,więcej podobnych lekarzy.Każdemu choremu polecam panią doktor,naprawdę trafią w dobre ręce.

Opinia dodana przez: Feliks

lekarz Marcin Słowik

Neurolog

None
ulica Szpitalna 29A/4
Czeladź

Polecam! Lekarz bardzo uprzejmy, kompleksowo wykonał wszystkie badania, poinformował o sposobie leczenia, pomógł mi bardzo.

lekarz Aleksandra Pierzchała-Czekaj

Okulista

NZOZ Centrum Rehabilitacji
Zwycięstwa 38A
Czeladź

Pani Doktor podczas wizyty rozwiazuje problem od A do Z.
Jest pełna wiedzy i kompetencji.
W sposob miły i uprzejmy ...

Pani Doktor podczas wizyty rozwiazuje problem od A do Z.
Jest pełna wiedzy i kompetencji.
W sposob miły i uprzejmy traktuje pacjenta oraz poswięca mu dużo czasu.
Polecam.

Opinia dodana przez: Mirosław

lekarz Waldemar Nowak

Chirurg ogólny

None
ulica Szpitalna 29A/4
Czeladź

Bardzo dobry specjalista ,umiacy podejść do pacjenta bardzo uprzejmy oraz zaangażowany potrafi poswiecic swój prywatny czas dla pacjenta .Godny polecenia

Opinia dodana przez: Janusz