Lekarze Dermatolog Białystok

dr n. med. Elżbieta Rzepecka

SPECJALISTYCZNY GABINET DERMATOLOGICZNY I KOSMETYKI LEKARSKIEJ
Świętojańska 12 lok. 8
15-214 Białystok

Pani doktor godna polecenia, wspaniałe podejście do pacjenta nawet w skomplikowanej sytuacji nie odsyła z kwitkiem. Szczerze polecam

dr n. med. Janina Zimnoch

Wenerolog, Dermatolog

GABINET PEDIATRYCZNY
Ciepła 17
15-472 Białystok

Bylem 3 razy w ciagu 5 lat jestem bardzo zadowolony.Moge polecic kazdemu.

lekarz Andrzej Klepacki

Wołodyjowskiego Michała 4/u3
15-287 Białystok

Bardzo dobry lekarz dermatolog i super fachowiec i specjalista od problemow skornych ,mily i przyjaznie nastawiony do pacjenta,lekarz z prawdziwego zdarzenia i szczerze Go polecam jako najlepszego dermatologa.Zaden poprzedni lekarz nawet prywatnie nie pomogl mi jak On.
Opinia dodana przez: pacjentka

lekarz Hanna Myśliwiec

Dermatolog

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. K. Dłuskiego Klinika Chorób Płuc i Gruźlicy
ulica Żurawia 14
15-540 Białystok

Bardzo polecam Panią Doktor, podejście do pacjenta na najwyższym poziomie ! Uprzejma, kompetentna, cierpliwie wysłucha i wszystko wytłumaczy. Wysoki profesjonalizm i doświadczenie!

lekarz Piotr Porębski

Dermedica
Białystok

Świetny lekarz z poczuciem humoru. Trafna diagnoza i skuteczne leczenie. Byłem przed wizytą u Pana dr. Porębskiego u trzech innych dermatologów, ale dopiero dr. Porębski przepisał odpowiednie leki. Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie, wręcz mało spotykane wśród lekarzy. Rozmawiając z Panem doktorem odnośni się wrażenie, że rozmawia się z dobrym znajomym. Polecam.
Opinia dodana przez: Pacjent

dr Anita Woźniczko-Wróbel

Dermatolog estetyczny, Pediatra

Medestetica
Wiadukt 5 /5
Białystok

Koszt wizyty jest uzależniony od rodzaju zabiegu. Pani doktor cierpliwa i uprzejma wręcz "do bólu". Efekt w moim przypadku bardzo pozytywny, skóra po tzw IPL bardziej napięta, a włoski w pewnych miejscach przestały odrastać

prof. dr hab. n. med. Bożena Zdrodowska-Stefanow

Dermatolog

Drugi gabinet: ul.Warszawska 81 lok.12A (poniedziałek i środa 17.00-20.00)
Piasta 10 lok. 2
15-044 Białystok

Czytam niektóre opinie i zastanawiam się czy ja od lat chodzę do kogoś innego ??? Korzystam z pomocy Pani Profesor od około 20 lat i nigdy !!! powtarzam NIGDY !!! mnie nie zawiodła, nigdy nie była nie miła i zawsze jest rzeczowa. Pomaga od lat mi mojej córce, znajomym itd. i każdy jest mega zadowolony. To najlepszy lekarz jakiego w moim 40 letnim życiu poznałam, a trochę ich "przerobiłam" szczególnie ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Małgorzata Dziużycka

ulica Komisji Edukacji Narodowej 5B/10
15-687 Białystok

Pani doktor jest świetnym specjalistą lecze sie u niej od 10 lat kazdy preparat ktory mi przepisywała działał natychmiastowo (moja skóra jest bardzo problematyczna i po wizytach u wielu specjalista poprawa nastapiła kiedy zacząlem chodzic do pani doktor)a ponadto miłym i sympatycznym człowiekiem
Bardzo nieuprzejma .nie polecam. nerwus chyba nie taki powinien być lekarz w prywatnym gabinecie gdzie się płaci za wizytę.kompletny brak kultury .
Opinia dodana przez: Agnieszka

prof. dr hab. n. med. Wiaczesław Niczyporuk

Dermatolog, Wenerolog

Słonecznikowa 17
Białystok

Uważam, że to świetny lekarz. Bardzo długo (ok. 10 lat)chorowałam na łuszczycę, leczyłam się u różnych lekarzy i żaden mi nie pomógł. Mogę powiedzieć, że dopiero prof. Niczyporuk mnie wyleczył, oczywiście łuszczycy nigdy nie wyleczy się do końca bo co jakiś czas lubi się odezwać, zwłaszcza w stanach ogólnego osłabienia, ale z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że już od 9 lat prawie jej nie mam. Polecam wszystkim

lekarz Grażyna Kamińska

Dermatolog, Wenerolog

Gabinet Okulistyczny FOCUS
Ogrodowa 19 lok. 5
Białystok

Pani Doktor godna polecenia! Nie dość, że wizyta na NFZ, to jeszcze w bardzo miłej atmosferze, wszystko dokładnie wytłumaczone i rezultaty już widać! Bardzo polecam!

Barbara Popko-Kulikowska

Dermatolog, Dermatolog dziecięcy

Specderm
ul. Łąkowa 9,
Białystok

wizyta tragiczna,zero wyjasnien,wogole nie chciala slyszec co mi dolega,jaki jest obecny stan skory na calym ciele,jak zaczelam jej opowiadac co mi dolega to stwierdzila,ze to ona jest tu lekarzem,a jak zauwazylam,ze ma mnie w nosie to delikatnie zasugerowalam,ze moze jakies badanie bo moze mam gronkowca i na to ona odp ,zebym na nia nie krzyczala i zadnych badan nie bedzie. bylam w szoku bo zasugerowalam to delikatnie.wypisala mi recepte na ...
Opinia dodana przez: justyna

lekarz Ewa Stefańska-Sulik

Centrum Medyczne Medrex
ulica Krakowska 9
15-875 Białystok

Pani doktor leczyła mnie przez rok. Na początku widoczne były efekty,natomiast później było już tylko gorzej. Byłam faszerowana tymi samymi lekami,na które mój organizm się już uodpornił.Nie podjęto żadnej próby wprowadzenia nowych leków. Dla mnie strata czasu i pieniędzy na bezsensowne leczenie.

lekarz Walentyna Sidorska

DERMA-MEDICA