Dietetyk

Wolny termin: 22 Sty o 11:00. Sprawdź inny.
Dietetyk Nowy Sącz mgr Patrycja Kaleta - Połyniak

Centrum Dietetyczne NATURHOUSE
ul. Długosza 13
Nowy Sącz

Fachowa,kompetentna.Poprostu Najlepsza.Godna polecenia,korzystystam tylko z uslug Pani Patrycjii i niechce z rzadnej innej.Poswieca dużo uwagi a to B.wazne.😉

Opinia dodana przez: Katarzyna J

Gabinet prywatny
ul. Monte Cassino 16/5
Szczecin

Wyjątkowa osoba. Ciepła, konkretna i bardzo pozytywna;))) Współpraca przebiega bardzo dobrze i jestem zadowolona. Polecam.

Opinia dodana przez: erin
Dietetyk Gniezno dr hab. n. med. Marta Stelmach-Mardas

Eskulap s.c. Centrum medyczne
ul Sienkiewicza 1
Gniezno

Polecam panią Martę jest świetnym dietetykiem dzięki jej radom (swoim samozaparciu) oraz diecie i ćwiczeniom zgubiłam tyle ile chciałam w krótkim czasie i teraz mogę się tylko cieszyć z tego jak wyglądam a przede wszystkim jak się czuję. Polecam panią Martę swoim znajomym z podobnymi problemami bo na prawdę warto.

Opinia dodana przez: Pola
Dietetyk Warszawa  Filip Kowalczyk

Centrum Dietetyki i Zdrowego Rozsądku Dr Filip
Stanisława Wyspiańskiego, 5/98
Żoliborz, Warszawa

Wolny termin: jutro o 14:15. Sprawdź inny.
Dietetyk Warszawa  Anna Dzierba

Centrum Dietetyczne Naturhouse
Aleja KEN 88, Metro Stokłosy

Dietetyk Warszawa  Katarzyna Choromańska

Yanse Poradnia Dietetyczna
ul. Rodła 14/3

Za mało miałam jeszcze wizyt,żeby w pełni ocenić pracę Pani dietetyk. Do tej pory dwie miałam porady i otrzymałam plan dietetyczny, który jest dla mnie czymś nowym (nie jest to po prostu jadłospis). Już dziś wiem, że dobrze trafiłam. Pani dietetyk szuka przyczyn nadwagi, potrafi rozmawiać z pacjentem. Polecam szczególnie tym, których wizyty u lekarzy mocno stresują, ja opuszczam gabinet z uśmiechem!

Dietetyk Warszawa mgr Marek Aleksander Przondo

Fimedica – Specjalistyczne Centrum Leczenia
ul. Nowogrodzka 51

Dietetyk Warszawa  Marta Wysocka

Fimedica – Specjalistyczne Centrum Leczenia
ul. Nowogrodzka 51

Wolny termin: 22 Sty o 12:00. Sprawdź inny.
Dietetyk Warszawa mgr Magdalena Lech

Centrum Dietetyczne Naturhouse
Aleja KEN 88, Metro Stokłosy

Dobre rady, ciekawe diety, cierpliwośc i odpowednia mobilizacja, dokładnie to, czego potrzebowałem, dziękuję i polecam

Opinia dodana przez: Piotr
Wolny termin: 22 Sty o 14:00. Sprawdź inny.
Dietetyk Warszawa  Ewa Trusewicz

Ewa Trusewicz

Dietetyk, Wizyty domowe

Poradnia Dieta i Fitness
ul. Ksawerów 3

Wreszcie trafiłam na dobrego dietetyka! Ktoś, kto naprawdę mnie słucha i nie stara się za wszelką cenę wprowadzić swoich widzimisi. Pani Ewa zawsze znajdzie kompromis i wytłumaczy co i jak działa. Mam dużo chorób współistniejących (w tym autoimmunologiczne) i wszystko zostało zawarte w diecie, rozpisanej tak, aby brać pod uwagę moje treningi. Do tego zawsze się mogę do Pani Ewy odezwać jeśli mam problem, oddzwoni w wolnej chili albo odpisze na maila. Polecam bardzo!!

Opinia dodana przez: Wiktoria