dietetyk

Wolny termin: 26 Maj o 11:00. Sprawdź inny.
Dietetyk Nowy Sącz mgr Patrycja Kaleta - Połyniak

mgr Patrycja Kaleta - Połyniak

Centrum Dietetyczne NATURHOUSE
ul. Długosza 13
Nowy Sącz

Jestem bardzo zadowolony z współpracy z Panią Patrycją pomogła mi bardzo , zawsze miała czas odpisać na moje pytania , doradzić , wspierać do działania . Widać że robi to co lubi i sprawia jej to przyjemność dlatego są tak widoczne efekty . Ma wielkie pojęcie o zdrowym i wartościowym odżywianiu , każdemu kto chcę coś zmienić w swoim życiu , poprawić wygląd ,samopoczucie , prowadzić zdrowszy tryb życia serdecznie polecam Panią Patrycję 😉

Opinia dodana przez: Łukasz
Wolny termin: 29 Maj o 14:00. Sprawdź inny.
Dietetyk Przemęt mgr Marta Zygmanowska

mgr Marta Zygmanowska

CENTRUM MEDYCZNE SALUS
JAGIELLOŃSKA 22A
Przemęt

W końcu trafiłam na odpowiedniego specjalistę. Zna się na swoim fachu. Poświęca dużo czasu, szczegółowo tłumaczy, miła, uprzejma i godna polecenia.

Dietetyk Poznań dr n. med. Anna Sędziak

dr n. med. Anna Sędziak

Mój Dietetyk - M.P. MEDICAL
Marcelińska 96C/216
Poznań

Szanowni Państwo korzystałam z usług Pani Ani od marca 2014 ROKU. NIE wierzę we wcześniejsze opinie wystawione przez Pana Kazimierza i Panią Ewe. Pani Ania jest w pełni profesjonalną osoba. Trafiłam do niej w trudnym okresie mojego życia. Pomogła mi przejść przez ten czas zarówno pomagając mi zrozumieć i wprowadzić w życie zdrowy styl życia oraz pomogła mi uporać się z moim stanem psychicznym. Wsparla mnie dobrym słowem i swoim życiowym doświadczeniem. Poświęciła mi 100%przeznaczonego dla mnie czasu dodatkowo mogłam zadzwonić zawsze kiedy tego potrzebowałam. Dzięki niej bez większych wysiłków schudłam 10kg i od czasu zakończenia diety utrzymuje swój stan. Pani Ania przeprowadza wywiad z pacjentem i prosi o zrobienie badań podstawowych przed pierwszą wizyta ponieważ podchodzi do swojej pracy w pełni profesjonalnie. Jest doktorem nauk farmaceutycznych i ma wieloletnie doświadczenie w pracy w szpitalu dlatego doskonale wie jak dobrać dietę do odpowiedniego schorzenia oraz zarzywanych leków. Nie uwierzę tez w fakt ze Pani Ania wzięła pieniądze i nie wysłała diety. Owszem zdarzył jej się czasem poślizg i jeden dwa dni ale dieta zawsze dotarła do tego czasem wysyłala dietę wiedząc że klient pieniądze zapłaci przy następnym spotkaniu bo aktualnie nie miał pieniędzy a Pani Ania nie chciała przerywać procesu odchudzania. Nigdy też nie.spotkałam się z nastawieniem Pani Ania na zasadzie "zapłać, wyjdź, i poprostu jedz mniej". Jest to osoba, która mimo gorszego własnego dnia co można było czasem wyczytać w oczach zawsze witala pacjenta z uśmiechem na twarzy i życzliwością. Przepraszam ze rozpisałam się tak bardzo ale irytuje mnie fakt, że ludzie wypisują takie rzeczy w opiniach a nie próbuja wyjaśniać takich rzeczy osobiście. Znam wiele osób które korzystają z usług Pani Ani, poznałam ich e poczekalni i mam nadzieję że również rusza do wstawiania opinii o niej. Rozmawialiśmy czekając na wizytę nie raz o podejściu Pani Ani, i owszem ma swoje wady organizacyjne które gdzieś tam e rozmowach się przewijaly typu czekanie w poczekalni mimo, że było się umówionym na konkretną godzinę. Jednak każdy z nas przestawał marudzić wchodząc do środka gabinetu i zaczynając rozmawiać bo wszyscy chcieliśmy przedłużać rozmowę ile się dało...podsumowując polecam serdecznie Panią Anie jako profesjonalnego dietetyka pełnego życzliwości i zrozumienia dla pacjenta!!! Wszystkim którzy chcą się zmienić dla siebie życzę powodzenia!!! 😊

Opinia dodana przez: Karolina

mgr Ewa Sakwa

Gabinet prywatny
ul. Monte Cassino 16/5
Szczecin

Wyjątkowa osoba. Ciepła, konkretna i bardzo pozytywna;))) Współpraca przebiega bardzo dobrze i jestem zadowolona. Polecam.

Opinia dodana przez: erin
Dietetyk Gniezno dr Marta Stelmach-Mardas

dr Marta Stelmach-Mardas

Dietetyk   (+1 więcej)

Centrum Medyczne Eskulap
ul Sienkiewicza 1
Gniezno

Polecam panią Martę jest świetnym dietetykiem dzięki jej radom (swoim samozaparciu) oraz diecie i ćwiczeniom zgubiłam tyle ile chciałam w krótkim czasie i teraz mogę się tylko cieszyć z tego jak wyglądam a przede wszystkim jak się czuję. Polecam panią Martę swoim znajomym z podobnymi problemami bo na prawdę warto.

Opinia dodana przez: Pola
Wolny termin: jutro o 16:00. Sprawdź inny.

Marzena Grobelna-Stopczyńska

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
Piaseczno

Bardzo mily, rzeczowy lekarz. Poswieca bardzo duzo czasu (przez co czesto jest opoznienie w przyjmowaniu pacjentow), dokladnie tlumaczy zrozumialym jezykiem. ...

Weszlysmy nawet w kontakt mailowy, gdzie Pani Dr polecila na kiedy najlepiej sie zarejestrowac, by byla jak najmniejsza kolejka oczkujacych po mnie:)
Doskonale pamieta pacjenta juz na drugiej wizycie, a to mile!
Mlodziutka osoba, ale z bardzo duza wiedza. Ja poszlam w ciazy po porady na czas zdrowego odzywiania w ciazy i w czasie karmienia. Nie mam problemow z nadwaga.
Caly jadlospis dokladnie przy niej spisalam tworzac dla siebie szablon. Super! Polecam!

Opinia dodana przez: pateryzanka pateryzanka
Wolny termin: jutro o 17:45. Sprawdź inny.
Dietetyk Warszawa mgr Magdalena Lech

mgr Magdalena Lech

Centrum Dietetyczne Naturhouse
Aleja KEN 88, Metro Stokłosy

Dobre rady, ciekawe diety, cierpliwośc i odpowednia mobilizacja, dokładnie to, czego potrzebowałem, dziękuję i polecam

Opinia dodana przez: Piotr