Dietetyk

Wolny termin: 24 Lis o 11:00. Sprawdź inny.
Dietetyk Nowy Sącz mgr Patrycja Kaleta - Połyniak

mgr Patrycja Kaleta - Połyniak

Centrum Dietetyczne NATURHOUSE
ul. Długosza 13
Nowy Sącz

Fachowa,kompetentna.Poprostu Najlepsza.Godna polecenia,korzystystam tylko z uslug Pani Patrycjii i niechce z rzadnej innej.Poswieca dużo uwagi a to B.wazne.😉

Opinia dodana przez: Katarzyna J
Dietetyk Przemęt mgr Marta Zygmanowska - Mykaj

mgr Marta Zygmanowska - Mykaj

Gabinet Dietetyczny w przychodni Salus
ul. Jagiellońska 22A
Przemęt

Marta jest bardzo zaangażowana w pracę. Kompleksowe podejście i jej kompetencje na bardzo wysokim poziomie gwarantują w pełni profesjonalną obsługę pacjenta.

Opinia dodana przez: Damian

mgr Ewa Sakwa

Gabinet prywatny
ul. Monte Cassino 16/5
Szczecin

Wyjątkowa osoba. Ciepła, konkretna i bardzo pozytywna;))) Współpraca przebiega bardzo dobrze i jestem zadowolona. Polecam.

Opinia dodana przez: erin
Dietetyk Gniezno dr hab. n. med. Marta Stelmach-Mardas

dr hab. n. med. Marta Stelmach-Mardas

Dietetyk, Epidemiolog

Centrum Medyczne Eskulap
ul Sienkiewicza 1
Gniezno

Polecam panią Martę jest świetnym dietetykiem dzięki jej radom (swoim samozaparciu) oraz diecie i ćwiczeniom zgubiłam tyle ile chciałam w krótkim czasie i teraz mogę się tylko cieszyć z tego jak wyglądam a przede wszystkim jak się czuję. Polecam panią Martę swoim znajomym z podobnymi problemami bo na prawdę warto.

Opinia dodana przez: Pola
Wolny termin: jutro o 09:00. Sprawdź inny.
Dietetyk Kraków lek. med. Edyta Sekuła

lek. med. Edyta Sekuła

Diabetolog, Dietetyk

INTIMA CLINIC SP. Z O.O.
ul. Grzegórzecka 67C/U11
Grzegórzki, Kraków

Przemiła, kontaktowa osoba, znająca się na tym czym się zajmuje. Bardzo profesjonalna Pani Doktor. Miła atmosfera. Pani Doktor dostarczyła dużo informacji oraz uporządkowała moją dietę. Szczerze polecam Panią Doktor!

Opinia dodana przez: Sonia
Wolny termin: 24 Lis o 08:00. Sprawdź inny.
Dietetyk Warszawa mgr Magdalena Lech

mgr Magdalena Lech

Centrum Dietetyczne Naturhouse
Aleja KEN 88, Metro Stokłosy

Dobre rady, ciekawe diety, cierpliwośc i odpowednia mobilizacja, dokładnie to, czego potrzebowałem, dziękuję i polecam

Opinia dodana przez: Piotr
Wolny termin: 24 Lis o 08:00. Sprawdź inny.
Dietetyk Warszawa  Katarzyna Choromańska

Katarzyna Choromańska

Yanse Poradnia Dietetyczna
ul. Rodła 14/3

Za mało miałam jeszcze wizyt,żeby w pełni ocenić pracę Pani dietetyk. Do tej pory dwie miałam porady i otrzymałam plan dietetyczny, który jest dla mnie czymś nowym (nie jest to po prostu jadłospis). Już dziś wiem, że dobrze trafiłam. Pani dietetyk szuka przyczyn nadwagi, potrafi rozmawiać z pacjentem. Polecam szczególnie tym, których wizyty u lekarzy mocno stresują, ja opuszczam gabinet z uśmiechem!