Endokrynolog Dziecięcy W Województwie: Wielkopolskie

Endokrynolog dziecięcy, Endokrynolog

NZOZ Centrum Chirurgii Kolana, Artroskopii i Urazów Sportowych
ulica Świt 47/49
60-375 Poznań

bardzo dobry lekarz. godzien zaufania. prowadził mnie od wieku dorastania do pełnoletności. zawsze mogłem liczyć na jago wsparcie. użył wszelkich możliwych wtedy sposobów, by pomóc mi wyjść z choroby. ostatecznie skończyło się operacją.

Klinika Endokrynologii i Reumatologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
ul. Szpitalna 27/33
Poznań

Bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Klinika endokrynologii i diabetologii dziecięcej

Poznań

Super lekarz, bardzo dobry specjalista i niezwykły człowiek,wiele jej zawdzięczamy,pomocna,zawsze służy radą,wysłucha,doskonale diagnozuje.

Opinia dodana przez: Aga

Wojewódzki Szpital Zespolony w Kaliszu