Endokrynolog Dziecięcy

Fizykoterapeuta, Masażysta

OSTOMED S.C.
Guderskiego 2/7
80-180 Gdańsk

moja ulubiona siedziba, mam wszystkich pod ręką. Szczególnie przypadł mi do gustu gastrolog dziecięcy a pózniej masażysta. Po czym odprężony udałem się do urologa. Jak dla mnie to kompleksowa obsługa.

Opinia dodana przez: Andrzej

Renata Stawerska

Endokrynolog dziecięcy

ICZMP Łodz

Łódź

Lekarz endokrynolog w ICZMP w ŁOdzi , do kazdego pacjenta podchodzi indywidualnie , zawsze uśmiechnięta i życzliwa , z poczuciem humoru , lekarka z ,,powołania,,.

dr hab. n. med. Piotr Fichna

NZOZ Centrum Chirurgii Kolana, Artroskopii i Urazów Sportowych
ulica Świt 47/49
60-375 Poznań

bardzo dobry lekarz. godzien zaufania. prowadził mnie od wieku dorastania do pełnoletności. zawsze mogłem liczyć na jago wsparcie. użył wszelkich możliwych wtedy sposobów, by pomóc mi wyjść z choroby. ostatecznie skończyło się operacją.

lekarz Anna Hałabura

Nowa Sól

Czy ktoś z państwa wie do kogo najchętniej kieruje dr Anna Halabura w przypadku konieczności operacji oczu w związku z wytrzeszczem oczu, jestem z drugiego końca
Polski i trudno mi się udać na wizytę do pani doktor żeby o ...

Polski i trudno mi się udać na wizytę do pani doktor żeby o to zapytać a ktoś mi ją polecił w sprawie wytrzeszczu oczu.( pozdrowienia dla pani spotkanej w Dino w Niechorzu w sierpniu 2017r)

Opinia dodana przez: Karolina

Klinika Endokrynologii i Reumatologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
ul. Szpitalna 27/33
Poznań

Bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

UNICARDIA
ul. Kluczborska 15

moim zdaniem bardzo dobry doktor. Polecam. Ma podejście do ludzi. bardzo
uprzejmy. śmiało mogę polecić. Doskonały lekarz.

moim zdaniem bardzo dobry doktor. Polecam. Ma podejście do ludzi. bardzo
uprzejmy. śmiało mogę polecić. Doskonały lekarz.

Opinia dodana przez: Natalia

dr n. med. Maciej Miller

Endokrynolog dziecięcy, Pediatra

Marszałkowska 28 (nad Trasą)

Wspaniały lekarz! Bardzo kompetentny, rzetelny i cierpliwy. Słucha, analizuje problem i wyjaśnia bardzo dokładnie możliwości leczenia, a przy tym ma super podejście do dzieci. Polecam bez wahania!

Opinia dodana przez: Magda

dr hab. n. med. Joanna Oświęcimska

ul. Plac Słowiański 3/7
41-800 Zabrze

Szczerze polecam Panią Profesor jako bardzo dobrego endokrynologa. Trafiłam do niej po nieskutecznym leczeniu przez innych specjalistów i dopiero teraz dobrze się czuję. Prawdziwa lekarka z powołania. Zwykle boję się wizyt u lekarzy, ale spotkanie z Panią Profesor jest zawsze miłe i można o wszystko zapytać, nie tak jak u innych lekarzy.

lekarz Beata Staroszczyk

Kasprzaka 9/44

Z czystym sumieniem polecam wszystkim wizytę u dr. Staroszczyk. Pierwszy raz spotkałam się ze specjalistą, który ma dla pacjenta czas, żeby dokładnie zbadać, wytłumaczyć, odpowiedzieć na pytania. Idąc do lekarza, szczególnie z maluszkiem, rodzic chce mieć pełen obraz sytuacji, chce móc zadać pytanie nie obawiając się, że ktoś zamiast odpowiedzieć - zakpi, wyśmieje czy skrytykuje. I taki właśnie komfort daje wizyta u Pani doktor. Wyszłam doinformowana i spokojna o zdrowie swojego dziecka. Z całym przekonaniem polecam tego lekarza.

Prywatny Gabinet Lekarski
al. IX Wieków Kielc 6 lokal 18, II piętro
Kielce

byłam z dzieckiem prywatnie, bo do Poradni Endokrynologicznej dla dzieci duże kolejki. Wizyta niezbyt długa, ale wytłumaczone wszystko co trzeba. Widać wiedzę i doświadczenie. Pani doktor ma dużo cierpliwości dla dzieci, co nie u wszystkich pediatrów się spotyka. Zaplanowała badania, wyjasniła jakie i po co. Na razie dziecko dostało leki i już widzę efekt. Na pewno zgłoszę się na wizytę kontrolną i mogę polecić tę Panią doktor