Endokrynolog Dziecięcy

Urolog, Rehabilitant

OSTOMED S.C.
Guderskiego 2/7
80-180 Gdańsk

moja ulubiona siedziba, mam wszystkich pod ręką. Szczególnie przypadł mi do gustu gastrolog dziecięcy a pózniej masażysta. Po czym odprężony udałem się do urologa. Jak dla mnie to kompleksowa obsługa.
Opinia dodana przez: Andrzej

Renata Stawerska

Endokrynolog dziecięcy

ICZMP Łodz

Łódź

Lekarz endokrynolog w ICZMP w ŁOdzi , do kazdego pacjenta podchodzi indywidualnie , zawsze uśmiechnięta i życzliwa , z poczuciem humoru , lekarka z ,,powołania,,.

dr hab. n. med. Piotr Fichna

NZOZ Centrum Chirurgii Kolana, Artroskopii i Urazów Sportowych
ulica Świt 47/49
60-375 Poznań

bardzo dobry lekarz. godzien zaufania. prowadził mnie od wieku dorastania do pełnoletności. zawsze mogłem liczyć na jago wsparcie. użył wszelkich możliwych wtedy sposobów, by pomóc mi wyjść z choroby. ostatecznie skończyło się operacją.

lekarz Anna Hałabura

Endokrynolog dziecięcy, Endokrynolog

Nowa Sól

Czy ktoś z państwa wie do kogo najchętniej kieruje dr Anna Halabura w przypadku konieczności operacji oczu w związku z wytrzeszczem oczu, jestem z drugiego końca
Polski i trudno mi się udać na wizytę do pani doktor żeby o to zapytać a ktoś mi ją polecił w sprawie wytrzeszczu oczu.( pozdrowienia dla pani spotkanej w Dino w Niechorzu w sierpniu 2017r)
Opinia dodana przez: Karolina

Klinika Endokrynologii i Reumatologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
ul. Szpitalna 27/33
Poznań

Cudowny człowiek trafiłam do Niego z dzieckiem po pobycie w szpitalu dziecięcym w którym nie potrafili postawić nawet prawidłowej diagnozy. Zostałyśmy przyjęte na oddział, córka miała szereg różnych kosztownych badań i teraz jesteśmy pod stałą opieką poradni. To cudowny człowiek który przywrócił mi nadzieję w lekarzy.

UNICARDIA
ul. Kluczborska 15

Pani doktor bardzo wiele zawdzięczam. Jest niezwykle oddana. I nie bardzo rozumiem poprzedniej pani. Ja tez mam corke z chorą na graves-Basedowa. Nie wiem jakie są statystyki bo się na tym nie znam. Leczę córkę od 5 lat u pani Doktor Krajewskiej najpierw w Ligocie, potem na Powstańców i co jakis czas sprawdzała czynnik Trab i z tego co mi tłumaczyła podwyższony to choroba basedowa. Moja corka zawsze miała koło ...

dr n. med. Maciej Miller

Pediatra, Endokrynolog dziecięcy

Marszałkowska 28 (nad Trasą)

Wspaniały lekarz! Bardzo kompetentny, rzetelny i cierpliwy. Słucha, analizuje problem i wyjaśnia bardzo dokładnie możliwości leczenia, a przy tym ma super podejście do dzieci. Polecam bez wahania!
Opinia dodana przez: Magda

dr hab. n. med. Joanna Oświęcimska

Endokrynolog dziecięcy, Endokrynolog

ul. Plac Słowiański 3/7
41-800 Zabrze

cudowna lekarka , i cudowny człowiek!!!! leczyłam sie jeszcze u pani doktor państwowo dwa lata temu bo teraz już pani doktor niestety tylko prywatnie przyjmuje ale warto do niej pójść naprawę SUPER LEKARZ. wszystko na 5!
Opinia dodana przez: Użytkownik zalogowany

lekarz Beata Staroszczyk

Kasprzaka 9/44

Z czystym sumieniem polecam wszystkim wizytę u dr. Staroszczyk. Pierwszy raz spotkałam się ze specjalistą, który ma dla pacjenta czas, żeby dokładnie zbadać, wytłumaczyć, odpowiedzieć na pytania. Idąc do lekarza, szczególnie z maluszkiem, rodzic chce mieć pełen obraz sytuacji, chce móc zadać pytanie nie obawiając się, że ktoś zamiast odpowiedzieć - zakpi, wyśmieje czy skrytykuje. I taki właśnie komfort daje wizyta u Pani doktor. Wyszłam doinformowana i spokojna o zdrowie ...

Prywatny Gabinet Lekarski
al. IX Wieków Kielc 6 lokal 18, II piętro
Kielce

byłam z dzieckiem prywatnie, bo do Poradni Endokrynologicznej dla dzieci duże kolejki. Wizyta niezbyt długa, ale wytłumaczone wszystko co trzeba. Widać wiedzę i doświadczenie. Pani doktor ma dużo cierpliwości dla dzieci, co nie u wszystkich pediatrów się spotyka. Zaplanowała badania, wyjasniła jakie i po co. Na razie dziecko dostało leki i już widzę efekt. Na pewno zgłoszę się na wizytę kontrolną i mogę polecić tę Panią doktor