endokrynolog

Sortuj
Wolny termin: 10 Maj o 21:40. Sprawdź inny.
Endokrynolog Lublin dr n. med. Marek Derkacz

dr n. med. Marek Derkacz

Endokrynolog   (+2 więcej)

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska- Marek Derkacz
ul Kolorowa 5/5A
Sławinek, Lublin

Szczerze polecam. Jestem bardzo zadowolona .. Profesjonalne a zarazem ludzkie podejście do pacjenta ...

dr n. med. Katarzyna Derc

Endokrynolog

Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne
ul. Bolesława Krzywoustego 114
Poznań

Pani dr.Derc to przemiła ,kompetenta osoba, wzbudzająca zaufanie.Polecam kżdemu kto potrzebuje fachowej pomocy.

dr n. med. Vijay Kumar Sharma

Endokrynolog   (+1 więcej)

Gabinet Lekarski
ul. Wyspiańskiego 54
Pruszcz Gdański

Najprawdziwszy lekarz z powołania. Nie dość, że potrafi skutecznie leczyć to także pomaga w trudnych chwilach. Dziękuje!

Opinia dodana przez: rings
Endokrynolog Jarocin lekarz Andrzej Pajdowski

lekarz Andrzej Pajdowski

Endokrynolog   (+4 więcej)

ENDOKRYNOLOG GINEKOLOG POŁOŻNIK - USG - OSTEOPOROZA
Jarocin

miły, trafnie ocenia stan choroby, to bardzo ważne że zawsze stara się kompleksowo podejść do pacjenta

Wolny termin: jutro o 08:00. Sprawdź inny.
Endokrynolog Piaseczno lekarz Barbara Melaniuk

lekarz Barbara Melaniuk

Endokrynolog   (+1 więcej)

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
Piaseczno

Jest lekarzem z duzym doświadczeniem, kompetentnym, posiadającym dużą wiedzę tę najnowszą z zakresu ginekologii. Co mi z tego gdy lekarz jest tylko uprzejmy dużo mówi a nic z tego nie wynika. Chciałabym aby był skuteczny i przewidujący. Takim lekarzem jest Pani Doktor.
Długoletnia pacjentka.