endokrynolog

Wolny termin: 25 Wrz o 07:00. Sprawdź inny.
Endokrynolog Lublin dr n. med. Marek Derkacz

dr n. med. Marek Derkacz

Endokrynolog   (+2 więcej)

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska- Marek Derkacz
ul Kolorowa 5/5A
Sławinek, Lublin

Pan Doktor jest bardzo dobrym specjalistą o holistycznym podejściu. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Daje pacjentowi poczucie bezpieczeństwa. Z czystym sumieniem polecam Pana Doktora jako osobę, której można zaufać! :)

Opinia dodana przez: Gabriela Saj

dr n. med. Grzegorz Sokołowski

INTIMA CLINIC
ul. Grzegórzecka 67C/U11
Grzegórzki, Kraków

Na pewno najlepszy endokrynolog, a prawdopodobnie najlepszy lekarz w ogóle jakiego spotkałam na swojej drodze. Przesympatyczny, inteligentny, z ogromną wiedzą i najlepszym podejściem do drugiego człowieka jakie można mieć.

dr n. med. Vijay Kumar Sharma

Gabinet Lekarski
ul. Wyspiańskiego 54
Pruszcz Gdański

Bardzooo dobry lekarz. Uprzejmy jako człowiek. Miły oraz cierpliwy. Z wytrwałością słucha pacjenta za co jestem bardzo wdzięczna! Polecam

Opinia dodana przez: mczarna
Endokrynolog Jarocin lekarz Andrzej Pajdowski

lekarz Andrzej Pajdowski

Endokrynolog   (+4 więcej)

ENDOKRYNOLOG GINEKOLOG POŁOŻNIK - USG - OSTEOPOROZA
Jarocin

Serdecznie polecam Pana doktora Pajdowskiego. Bardzo dobry lekarz, wszystko tłumaczy i zawsze służy pomocą.

Endokrynolog Warszawa dr n. med. Wojciech Pięta

dr n. med. Wojciech Pięta

Ochota Medical Center
Mochnackiego 10
Ochota, Warszawa

Nie wiem jak było w Waszych przypadkach, ale ja właśnie wróciłam z usg wykonywanego przez dra Pięte. Dr był sympatyczny, konkretny, wydaje się, że zna się na rzeczy, pokazał mi dzidziusia i powiedział, że nie widzi nieprawidłowości (tutaj mam nadzieję, że się nie pomylił). Na pogaduchy to ja się z koleżankami umawiam, a nie na wizytę u lekarza. Ponadto weszłam przed czasem i nie musiałam przesiadywać pod gabinetem.

Opinia dodana przez: przyszła mama
Wolny termin: 25 Wrz o 14:00. Sprawdź inny.

dr n. med. Marek Kaniewski

Endokrynolog

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a

Od lat leczę się u pana doktora na cukrzycę i dzięki niemu czuję się
dobrze, pan doktor jest bardzo miły ...

Od lat leczę się u pana doktora na cukrzycę i dzięki niemu czuję się
dobrze, pan doktor jest bardzo miły i sympatyczny i wizyty przebiegają w
bardzo miłej atmosferze. Poleciłam go koleżance, która ma problemy z
tarczycą (bo pan doktor jest także endokrynologiem) i jest ona bardzo
zadowolona i powiedziała, że na żadnego innego go nie zamieni :)

Opinia dodana przez: natalia