Epidemiolog W Województwie: Kujawsko-Pomorskie

Bartłomiej Rawski

Gabinety Lekarskie Osteoporosis
Marii Skłodowskiej-Curie 5
Wrzeszcz, Gdańsk

Trafiłam do Przychodni - Gabinety Lekarskie Osteoporosis z powodu potrzeby pilnego badania densytometrii.. Udało się otrzymać wolny termin szybko. Badanie gęstości kości przeprowadzał dr Bartłomiej Rawski. Bardzo miły, sympatyczny i kompetentny człowiek z rewelacyjnym podejściem do pacjenta. Badanie i opis bardzo szczegółowe i rzetelne z zaleceniami co mam dalej robić. Z pewnością nie raz skorzystam z usług tego wspaniałego doktora. Polecam innym. Godny zaufania specjalista.

Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Marek Łopatto

INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA
Piotrowskiego 5 lok. 3
Bydgoszcz

Kompetentny z dużym doświadczeniem lekarz. Serdecznie wszystkim polecam i dziękuję za pomoc lekarską.

Opinia dodana przez: Andrzej

dr n. med. Alfred Samet

Gdańsk

Jestem dość trudnym przypadkiem i jednocześnie pacjentem Pana doktora. Korzystam z jego porad od dłuższego już czasu. Trafiłem do niego wysłany na konsultację z polecenia innego specjalisty. Mogę powiedzieć z pełną odpowiedzialnością, że jest to lekarz ogromnej wiedzy i fachowości. Przedtem trafiałem na lekarzy, którzy na pewnym etapie ,nie mogąc mi pomóc po prostu dziękowali za współpracę. Tutaj ku mojemu zaskoczeniu było i jest zupełnie inaczej - dzięki podejściu interdyscyplinarnemu (konsultacje ze specjalistami różnych dziedzin) jakie stasuje Pan doktor poznałem/poznaje wiele mechanizmów jakie mają wpływ na moją chorobę i dolegliwość. Niestety jest to proces żmudny ,ponieważ faktycznie wiąże się to z wizytami u innych specjalistów ale ten fakt tylko i wyłącznie przemawia za osobą Pana doktora, ponieważ nie ma świecie lekarza , który znał by się na wszystkich dziedzinach medycyny bo jak wiadomo jeśli ktoś jest od wszystkiego to znaczy , że tak naprawdę jest do niczego.
Ostatecznie i tak wszystkie materiały i wyniki badań są zbierane przez doktora – kiedy nie ma wątpliwości, że wszystko w danym aspekcie zostało ustalone , natychmiast stawia diagnozę.
Najbardziej podoba mi się możliwość stałego kontaktu telefonicznego z doktorem - pora dnia praktycznie nie ma znaczenia- często bywa tak , że wysłany na konsultację do innego specjalisty jestem proszony aby podczas wizyty wykonać telefon aby doktorzy mogli razem porozmawiać. Jestem bardzo zadowolony z dotychczasowej współpracy i mogę tylko powiedzieć - wielka szkoda, że coraz mniej jest takich fachowców jak doktor Samet.