Epidemiolog Gniezno dr hab. n. med. Marta Stelmach-Mardas

Dietetyk, Epidemiolog

Centrum Medyczne Eskulap
ul Sienkiewicza 1
Gniezno

Polecam panią Martę jest świetnym dietetykiem dzięki jej radom (swoim samozaparciu) oraz diecie i ćwiczeniom zgubiłam tyle ile chciałam w krótkim czasie i teraz mogę się tylko cieszyć z tego jak wyglądam a przede wszystkim jak się czuję. Polecam panią Martę swoim znajomym z podobnymi problemami bo na prawdę warto.

Opinia dodana przez: Pola

lekarz Halina Tarnowska

Epidemiolog, Pediatra

None
ul. Klonowa 46/19
Kielce

Lekarz jakich mało w tych czasach!!! Miła sympatyczna i konkretna. Nigdy się nie zawiodłam :) Polecam w 100% !!!!!!!!!

Opinia dodana przez: Sylwia
Epidemiolog Gdańsk  Bartłomiej  Rawski

Bartłomiej Rawski

Gabinety Lekarskie Osteoporosis
Marii Skłodowskiej-Curie 5
Wrzeszcz, Gdańsk

Trafiłam do Przychodni - Gabinety Lekarskie Osteoporosis z powodu potrzeby pilnego badania densytometrii.. Udało się otrzymać wolny termin szybko. Badanie gęstości kości przeprowadzał dr Bartłomiej Rawski. Bardzo miły, sympatyczny i kompetentny człowiek z rewelacyjnym podejściem do pacjenta. Badanie i opis bardzo szczegółowe i rzetelne z zaleceniami co mam dalej robić. Z pewnością nie raz skorzystam z usług tego wspaniałego doktora. Polecam innym. Godny zaufania specjalista.

Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Marek Łopatto

INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA
Piotrowskiego 5 lok. 3
Bydgoszcz

Kompetentny z dużym doświadczeniem lekarz. Serdecznie wszystkim polecam i dziękuję za pomoc lekarską.

Opinia dodana przez: Andrzej

dr n. med. Wojciech Kowalski

Epidemiolog, Laryngolog

MSWiA

Łódź

Tak powinien pracować każdy lekarz! Bardzo polecam wszystkim pacjentom z kamicą ślinianek.

lekarz Maria Łasek-Radomska

Ogrodowa 9
Myślibórz

Witam,

Witam,
dr Witkowski jest wspaniałym człowiekiem, a tylko taki może być dobrym lekarzem. Inni lekarze moga się od niego dużo nauczyć. Przede wszystkim empatii, zrozumienia, tego, ze mają do czynienia z człowiekiem, a nie z kawałkiem mięsa. Ponadto ma ogromne doświadczenie, które zdobył przez wiele lat praktyki lekarskiej. Polecam na 100 %.

dr n. med. Alfred Samet

Gdańsk

Jestem dość trudnym przypadkiem i jednocześnie pacjentem Pana doktora. Korzystam z jego porad od dłuższego już czasu. Trafiłem do niego wysłany na konsultację z polecenia innego specjalisty. Mogę powiedzieć z pełną odpowiedzialnością, że jest to lekarz ogromnej wiedzy i fachowości. Przedtem trafiałem na lekarzy, którzy na pewnym etapie ,nie mogąc mi pomóc po prostu dziękowali za współpracę. Tutaj ku mojemu zaskoczeniu było i jest zupełnie inaczej - dzięki podejściu interdyscyplinarnemu (konsultacje ze specjalistami różnych dziedzin) jakie stasuje Pan doktor poznałem/poznaje wiele mechanizmów jakie mają wpływ na moją chorobę i dolegliwość. Niestety jest to proces żmudny ,ponieważ faktycznie wiąże się to z wizytami u innych specjalistów ale ten fakt tylko i wyłącznie przemawia za osobą Pana doktora, ponieważ nie ma świecie lekarza , który znał by się na wszystkich dziedzinach medycyny bo jak wiadomo jeśli ktoś jest od wszystkiego to znaczy , że tak naprawdę jest do niczego.
Ostatecznie i tak wszystkie materiały i wyniki badań są zbierane przez doktora – kiedy nie ma wątpliwości, że wszystko w danym aspekcie zostało ustalone , natychmiast stawia diagnozę.
Najbardziej podoba mi się możliwość stałego kontaktu telefonicznego z doktorem - pora dnia praktycznie nie ma znaczenia- często bywa tak , że wysłany na konsultację do innego specjalisty jestem proszony aby podczas wizyty wykonać telefon aby doktorzy mogli razem porozmawiać. Jestem bardzo zadowolony z dotychczasowej współpracy i mogę tylko powiedzieć - wielka szkoda, że coraz mniej jest takich fachowców jak doktor Samet.

lekarz Dariusz Młodawski

Epidemiolog, Neonatolog

Novomed
Oś.Broniewskiego 20
Włoszczowa

Super podejście do dzieci, skuteczne leczenie. A do tego skromny, bez chamstwa i gwiazdorzenia. Udziela porad jak postępować, czego unikac, jaką dietę stosować. Od zawsze leczę u niego dzieci i nigdy się nie zawiodłam.

Alicja Książek

Salus Aegroti s.c.
Żelazna 1 III p.
Katowice

Proszę uważać na panią Alicję Książek - jest nieuczciwa i niekompetentna. Wraz z moim partnerem, poprosiliśmy ją o zamówienie szczepionki na japońskie zapalenie mózgu, pytając dokładnie ile nas to będzie kosztowało. Po kilku wcześniejszych telefonach zapewniła nas, że całkowity koszt na osobę wynosi 480zł, co nie ukrywam jest dla nas niemałą kwotą. Nic wówczas nie wspominała o swoim honorarium. Podczas wizyty powiedziała,że szczepionka miała kosztować 460zł,zaś 20zł chciałą doliczyć za swoją fatygę. Okazało się jednak,że szczepionka kosztowała 480zł, a pani doctor, stawiając mnie i mojego partnera pod murem nagle zarządała od każdego z nas po 50zł. Nie miałabym jej tego za złe, gdyby nie to, że nic wcześniej o tym nie wspominała, mimo naszych wielokrotnych pytań o CAŁKOWITY koszt jaki będziemy musięli ponieść. Tak się po prostu nie robi. Ponadto podała nam błędne informacje dotyczące samej szczepionki - aby to wszystko miało sens należy zaaplikować 2 dawki owej szczepionki, przy czym drugą powinno się dostać po około 28 dniach od otrzymania 1-szej, nie zaś po 11 miesiącach, jak twierdziła niedouczona pani doktor. Podała nam również błędne informacje co do stosowania bardzo drogiego leku na malarię - malarone. Takie błędy są niedopuszczalne, zwłaszcza w tak ważnych kwestich i za takie pieniądze. Naprawdę wszystkim odradzam korzystania z usług pani Alicji Książek, potrafi ona jedynie się uśmiechać i dużo mówić, niestety nie zawsze zgodnie z prawdą.