Kolonia

Neurolog

NZOZ Przychodnia Rejonowa "Niwecka Walcownia" Poradnia K
ulica Niwecka 18
Sosnowiec

Najlepszy neurolog jakiego poznałem a leczę kręgosłup od ponad 30 lat. Szczera do bólu, kompetentna a przede wszystkim zaangażowana.

Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Jakub Wlaź

KOLUMNA TRANSPORTU SANITARNEGO TRIOMED Sp. z o.o.
ul. Diamentowa 4
Lublin

Doktor Kuba ma świetne podejście do pacjenta. Normalny, ludzki lekarz. Serdeczny, miły. Cieszę się, że na niego trafiłam.

Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Anna Drabot

Pediatra

None
ulica Opolska 36B
Strzelce Opolskie

Świetny lekarz, zawsze wyczerpująco i cierpliwie tłumaczy diagnozę i leczenie. Jest cierpliwa, dzieciaki ją uwielbiają. Podczas wizyty za każdym razem sprawdza węzły chłonne i narządy wewnętrzne, co inni pediatrzy pomijają. Jeśli tylko mam możliwość przetrzymać dziecko jeden dzień to zawsze wybieram dr Annę

Opinia dodana przez: Joanna

Natalia Piontek-Walasek

Strzelce Opolskie

Wspaniała pani doktor. Ogromna wiedza. Poświęca pacjentce tyle czasu ile potrzeba. Zawsze oddzwoni do pacjentki. Polecam z czystym sumieniem panią doktor

Opinia dodana przez: Justa

lekarz Zuzanna Kurzela

Laryngolog

Kolonia Anielinki 6a
Gdańsk

Dobry diagnosta, wzbudzająca zaufanie, duże doświadczenie, racjonalne podejście. Polecam bezwzględnie :)

Opinia dodana przez: Ania

lekarz Marek Lenart

Anestezjolog, Ginekolog położnik

pl. Żeromskiego 5 lok. 1
Strzelce Opolskie

Panikowałam w ciąży, bardzo mi wtedy Pan Doktor pomógł, mimo nieprzewidzianych komplikacji. Na pewno ginekolog ze sporym doświadczeniem, a zawsze jest ostrożny - nie ogłasza wyroków.

lekarz Izabela Andrecka

Diabetolog, Internista

None
ulica Opolska 36B
Strzelce Opolskie

Nikt nie zaopiekował i zatroszczyl o mnie jak ta pani doktor.Fachowe i ludzkie podejście do pacjenta

lekarz Andrzej Hajdas

Internista

Med-Jem
Nowa Kolonia 14
Jemielnica

To bardzo dobry lekarz.Zawsze byłam z niego zadowolona bardzo dużo mi pomógł.Jest dobrym przykładem w jaki sposób lekarz powinien podchodzić do pacjenta.