mgr Jarosław Kowalski

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Legionów
Gdynia

Przy rwie kulszowa byłem na 3 innych rehabilitacjach i klapa a tu po paru zabiegach super się czuję. Polecam na bóle nóg i kręgosłupa dolnego. Mnie nawet w krzyżu przestało strzykac.
W Trójmieście najlepszy specjalista od nastawienia kości.

Opinia dodana przez: Leszek P

mgr Arkadiusz Walny

Fizjoterapeuta, Masażysta

Indywidualna Praktyka Fizjoterapeutyczna
ul. Śniadeckich 4
Koszalin

Pan Arek prowadził u mnie terapię zespołu bólowego kolana lewego powstałego w wyniku przeciążenia sportowego. W każdym etapie naszej terapii dostarczał szczegółowych informacji, w sposób prosty i zrozumiały na temat mojego przypadku i dalszych kroków terapii. W krótkim czasie pozbyłem się bólu, który towarzyszył mi przez ponad dwa miesiące. Bardzo profesjonalne podejście i ogromny zasób wiedzy, oraz pasja wkładana w wykonywaną pracę mobilizują pacjenta do szybkiego powrotu do zdrowia. Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Andrzej
Fizjoterapeuta Gdańsk  Bogna  Listewnik

Bogna Listewnik

Gabinet Rehablilitacji
Sienkiewicza 9/2
Wrzeszcz, Gdańsk

najwspanialsza fizjoterapeutka-pelen profesjonalizm, boli bo ma bolec i musi,,,ale ile pozniej ulgi,,,

Opinia dodana przez: artur

mgr Mateusz Hajdyła

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Kustronia 15 lok. 2
Bielsko-Biała

Rewelacyjny rehabilitant, z powołaniem. Zabiegi bardzo mi pomogły, miła odmiana po wielu innych wizytach u innych "specjalistów".

Jakub Skowron

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

RehaPOMOC
Wizyty domowe
Gdańsk

Pan Jakub jest kompetentnym i godnym zaufania terapeuta. Warto umówić się na wizytę. Szczerze polecam!!

Opinia dodana przez: Justyna

mgr Piotr Pactwa

neurocentrum
Jaroszowice 6
Wadowice

Godny polecenia dobry fachowiec, kompetentny, zawsze pomocny i dyspozycyjny. Dzięki niemu moje stawy barkowe pozwalają mi normalnie funkcjonować.

Opinia dodana przez: Jacek

mgr Michał Olczyk

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

Skarżysko-Kamienna

Pełen profesjonalizm, bardzo miły i uprzejmy lekarz, który zna się na rzeczy.

Pełen profesjonalizm, bardzo miły i uprzejmy lekarz, który zna się na rzeczy.

mgr Marcin Pochojka

Fizjoterapeuta, Masażysta

Pracownia Zdrowia
ul. Spiska 1
Wrocław

Marcin pomógł mi dwa razy w dolegliwościach kręgosłupa. Jestem mile zaskoczony skutecznością terapii, gdyż, już po pierwszej wizycie mogłem się wyprostować, a każda kolejna przynosiła znaczącą ulgę aż do całkowitego ustąpienia problemu. Stosując (i to wcale nie z jakąś szaloną regularnością) zalecane ćwiczenia, od ponad pół roku nie pojawiają się żadne oznaki nawrotu dolegliwości.
Warto zaznaczyć że Marcin skupia się na "całym pacjencie" a nie tylko na jednej, dochodzącej w danej chwili do głosu dolegliwości, która doprowadziła mnie do jego gabinetu.
Dzięki temu już wiem, że regularne bóle kolana (do których w trakcie terapii pleców się nie przyznałem - tak Marcin sam to odkrył!) nie są czymś do czego trzeba się przyzwyczaić - to też można naprawić!
Dziękuję Marcinie!

mgr Jakub Bednarek

Fizjoterapeuta, Wizyty domowe

Jakmed
Odrowążów 29
Gliwice

Napiszę tak jak moi poprzednicy. Profesjonalista. Dosłownie postawił mnie na moją nogę. Miałam duży przykurcz,naderwane ncl,naderwane boczne. Wyprostowalam nogę po 4 wizytach u Kuby. Gorąco polecam.Nie trzeba szukać daleko specjalistów. Mamy ich w Gliwicach. Jednym z nich jest Kuba.☺

mgr Patrycja Trala

Gabinet Fizjoterapii dzieci i Niemowląt
Łagiewniki
Kraków

Witam, bardzo gorąco polecam p. Patrycje. Jest świetnym specjalistą od małych dzieci, a przy okazji ma rewelacyjny kontakt z rodzicami. Moja córeczka już po pierwszej wizycie przestała się odginać i przesypiać całe noce. Każdej młodej mamie polecam wizytę w fizjoterapeuty, aby nabrać świadomości jak ważny jest kontrolowany ruch już od samego początku życia. Polecam!!!!!

Opinia dodana przez: Joanna