Fizjoterapeuta W Okolicach Nowy Tomyśl

Fizjoterapeuta, Rehabilitant dziecięcy

FIZJOspot
ul. Stanisława Staszica 6
Karpacz

Dr Martyna Brychcy zajmowała się rehabilitacją i wspomaganiem rozwoju mojej córki Laurki od jej 4 miesiąca życia. Jest to osoba z szerokim wachlarzem kompetencji, miła, uprzejma, mająca bardzo dobry kontakt z dziećmi i ich rodzicami:) Nasze spotkania i ćwiczenia trwały zawsze dłużej niż uzgodniony czas wizyty. Terapia była przygotowana dla indywidualnych potrzeb dziecka. Fizjoterapeuta ma duże doświadczenie w rehabilitacji dzieci metodą NDT Bobath, metodą Vojty i masażu Shantala. Jeśli moja córeczka aktywnie uczestniczyła w rehabilitacji to pani dr jej nie przerywała po skończonej godzinie tylko "pracowały" tak długo jak długo maleńka nie była zmęczona. Bardzo cenne były dla mnie także wszystkie porady i uwagi pani dr na temat np. sposobów noszenia czy rozwoju dziecka. Dr Martyna utrzymuje także szerokie kontakty z różnymi specjalistami dziecięcymi, których doświadczenie i rady wykorzystuje w pracy. Jest osobą ciągle poszukującą różnych nowych możliwości terapii. Obecnie Laurka stawia swoje pierwsze kroczki:) Jej rozwój jest prawidłowy:)To najlepiej świadczy o skuteczności podjętych działań. Pomimo zakończenia terapii, pani dr nadal interesuje się Laurką, odwiedza nas i fachowym okiem ocenia jej nowe umiejętności. Polecamy wszystkim "ciocię Martynę" jak nazywają ją moje córki. Jest to najżyczliwszy dziecku fizjoterapeuta na świecie:)

Opinia dodana przez: magdalena

mgr Maciej Gorczyński

FIZJO Gabinet Fizjoterapeutyczny
ul. Sezamkowa 3b/1
Szamotuły

Wspaniały specjalista. Polecam. Ceny atrakcyjne, wizyty wykorzystywane maksymalnie ! Polecam z całego serca :)

Opinia dodana przez: Anna

mgr Aleksandra Hille

FIZJO Gabinet Fizjoterapeutyczny
ul. Sezamkowa 3b/1
Szamotuły

Fachowo i na temat. Kompeksowe podejście do pacjenta!!!! Znakomity gabinet!!! Znający się na rzeczy terapeuci

Opinia dodana przez: Anna

Grażyna Śmidowicz-Gwizdowska

Fizjoterapeuta, Pediatra

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska. Grażyna Śmidowicz-Gwizdowska

Plewiska

Beznadziejna! Nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!