Fizykoterapeuta Zabrze

mgr Paweł Czarnocki

FIZJOTERAPIA PANACEUM Paweł Czarnocki
ul. Końcowa 15/2
Zabrze

Jest super, nic dodać nic ująć. A co najważniejsze - skuteczny i na wszytko znajdzie radę.
Profesjonalista godny polecenia!

Profesjonalista godny polecenia!

Fizykoterapeuta Zabrze mgr Joanna Zawodniak

mgr Joanna Zawodniak

FIZJO-WIKI REHABILITACJA DZIECI I DOROSŁYCH
ULBRACKA 1
Zabrze

Pani Joanna to świetny specjalista, posiada olbrzymią wiedzę z fizjoterapii, którą potrafi przekazać w sposób prosty i zrozumiały. Polecam metodę Vojty, która wymaga poświęcenia ale jest efektywna a o to przecież nam chodzi w rehabilitacji, szczególnie u małych dzieci.
Kochani rodzice rehabilitując tą metodą swoje dzieci przywracacie im sprawność .

Opinia dodana przez: Elżbieta

mgr Dariusz Siutkowski

Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr n. med Grażyna Krupa
Plac Wolności 4 (przy salonie optyka)
Zabrze

Rewelacja, od dziecka miaam migrenę, jest to dolegliwość która wyłączala mnie z życia na 3 dni. Objawiała się tym ,że ból głowy pojawiąła sie np rano po przebudzeniu, i nasilał sie z godziny na godzine, aż aż mgłosci wymiotów i taka męczarnia trwala prze trzy dni i trzy noce... mimo brania przeróźnych leków, które jeśli obniżały choć troche ból t o tylko na chwile , czasem wcale nie pomagały. Pan mgr Dariusz Siutkowski po wykonanych badaniach przeprowadził terapię, byłam może 4 razy, jednak już po pierwszej wizycie poprawa była natychmiastowa. Teraz czuję się dobrze a nawet bardzo , poprostu głaz z głowy został usunięty , dziekuję panie magistrze, polecam wszystkim Monika