Foniatra

super lekarka. Przyjemna, cierpliwa. Jasno tłumaczy objawy choroby

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
Lublin

Sympatyczna Pani doktor do tego wie jak skutecznie leczyć ludzi a nie tylko naciągać na pieniądze.

dr n. med. Marcin Kawczyński

Poradnia Otolaryngologiczna
Staszica 12
Trzcianka

Jeszcze nigdy nie spotkałam takiego lekarza, który by z uśmiechem na twarzy wrócił do gabinetu z powodu mojego spóźnienia... Pan doktor pomógł mi zwalczyć bezgłos. Jego wewnętrzny spokój daje poczucie bezpieczeństwa.

Opinia dodana przez: Alicja

Gabinet Laryngologiczno-Foniatryczny
Wrocław, ul. Gajowa 23
Wrocław

Rzadko spotyka się tak ofiarnego i kompetentnego lekarza zwłaszcza w publicznej służbie zdrowia.

dr hab. n. med. Andrzej Obrębowski

św. Marcin 9
Poznań

Bardzo dobry specjalista z wieloletnim doświadczeniem.Idealne podejście do dzieci.Polecam

Opolskie Centrum Słuchu i Mowy "Medincus"
Wiejska 122B
Opole

Wspaniały lekarz, o wysokich kompetencjach i ogromnej kulturze osobistej. Bardzo uważnie słucha pacjenta, poświęca mu dużo czasu, bada niezwykle dokładnie. Diagnoza przez nią stawiana jest zaskakująco trafna. U mnie badając gardło i krtań natychmiast wysłała na tomografię i rozpoznała guza płuca. Jestem już po operacji. Dziękuję Pani Doktor za uratowane życie. Oby było więcej takich lekarzy jak Pani Doktor Rychlewska

Opinia dodana przez: Tadeusz

Pałucka 65a
Wrocław

cudowny lekarz, cudowny człowiek. nie dziwię się, że długo trzeba czekać na wizytę, ale każda chwila spędzona u pani doktor wynagradza wszystko.Rzeczowa uprzejma empatyczna szanuje każdego pacjenta.ludzka...jak z serialu;) gorąco polecam.Wyleczyła mojego małego synka i męża, a i mnie oglądnęła przy okazji poradziła co robić z chrypką

dr hab. n. med. Alicja Sekula

wizyty domowe
Grunwaldzka 66 poznań
Poznań

Jestem pod wrażeniem, że można tak profesjonalnie zbadać pacjenta. Podziwiać fachowe podejście do zaistniałej choroby.

Opinia dodana przez: Jan

Pani Doktor leczyła mnie kilka lat i bardzo dobrze prowadziła kilkuletnie leczenie i rechabilitację strun głosowych po obustronym porażeniu nerwów wstecznych, po leczeniu chirurgicznym raka tarczycy.Dzięki Doktor Dwornickiej mówię i już tak często nie mam ataków duszności , no i potrafię opanować panikę lęku jaki ogarnia człowieka w czasie duszności i niewydolności oddechowej.Dr Dworncka to wspaniały lekarz-foniatra i polecam każdemu choremu leczenie właśnie u Niej.

dr n. med. Agnieszka Widziszowska

Śląskie Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS
ul. Nasypowa 18
Katowice

Byłam u Pani doktor na dodatkowej konsultacji po nagłej utracie słuchu na jedno ucho. Pani doktor zbadała ucho, pokazała mi jego zdjęcie, wyjaśniła co się z nim dzieje. Poradziła jak sobie z tym radzić i zaproponowała dodatkową kurację. Rzetelny i dobry lekarz. Polecam

Opinia dodana przez: Iga