Gastroenterolog

Hipokrates. Praximed, Bamberski Dwór

Poznań

Bylem u tego lekarza dawno temu (w 2008) z powtarzajacymi sie bolami brzucha. Lekarz przeprowadzil gastroskopie, ktorej sie dosc obawialem, ale bylem tak dobrze przygotowany i prowadzony przez niego, ze praktycznie nie bylo tak zle. Czaly czas lekarz mowi pacjentowi jak ma sie zachowywac, jak oddychac, co bedzie robil, ze to czyni zabieg praktycznie niestresujacy.
Wykonal badania, przeprowadzil doklebny wywiad i postawil dobra diagnoze. Leki przepidane pomogly i nie musialem juz ponownie sie leczyc, jak najbardziej szczerze polecam.

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
Lublin

Kompetencja i wiadomości doktor jest naprawdę dobre ! Zawsze byłem nieufny w stosunku do lekarzy , jednak po pierwszej wizycie u dr zmieniłem zdanie. Od długiego czasu mam problem z żołądkiem ale ból i inne dolegliwości minęły kiedy lekarka skierowała mnie na badanie gastroskopii,które wszystko wyjaśniło.Nie zamienił bym dr Pięcińskiej na żadnego innego gastrologa. Gorąco polecam.

dr Jacek Bywalec

Chirurg ogólny, Gastroenterolog

Poradnia chirurgii ogólnej, Poliklinika
Anieli Krzywoń 2, Wazów 42
Zielona Góra

Dwa badania przeprowadzone solidnie. Doktor wyjaśnia wątpliwości przy tym jest życzliwy i troskliwy. Godny polecenia :)

centrum onkologi

Jestem pod opieką Pana Dr Tomasza Rawy od 2004r. Oceniam Go jako bardzo oddanego dla chorych i kompetentnego lekarza. Podziękowania dla Pana, Panie Doktorze. Wdzięczna pacjentka

Kopernika 28 lok. 9

Pan dr to jest cud objawiony. On po prostu nie przystaje do rzeczywistości. Brak słów aby wyrazić w pełni opinie o tym doktorze. Elegancja, fachowość, profesjonalizm, delikatność, takt,wczucie się w rolę pacjenta, troskliwość to tylko niektóre określenia przychodzące do głowy.
Jeżeli badanie kolonoskopia to tylko u Pana dr Stępki. Polecam z głębi serca.

Opinia dodana przez: Wiesław
Gastroenterolog Warszawa lek. med. Janina Kubica

Gabinet Lekarski TOMMED
Powstańców Śląskich 45 m 4, Klatka A, Piętro 1
Bemowo, Warszawa

Bardzo miła oraz kompetentna Pani Doktor.Bada pacjenta
niezwykle wnikliwie.Swoje zalecenia dokładnie wyjaśnia.
Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia.Polecam wszystkim

Bardzo miła oraz kompetentna Pani Doktor.Bada pacjenta
niezwykle wnikliwie.Swoje zalecenia dokładnie wyjaśnia.
Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia.Polecam wszystkim
wizytę u Pani Doktor.

Świętokrzyskie Centrum Onkologii

Kielce

Odpowiedzialność, kompetencja - wspaniale przeprowadzone badanie,wyczerpujące przekazanie uwag i wniosków, co do dalszego leczenia,przyspieszenie kolejnej wizyty.

Grunwaldzka 10
Chwałkowice, Opole

Pani Henzler jest w pierwszej kolejności CZŁOWIEKIEM, a później lekarzem. Wkłada dużo serca w swoją pracę. Dziękuję :)

dr n. med. Andrzej Stawarski

Gastroenterolog dziecięcy, Gastrolog dziecięcy

Wrocław

Godny polecenia. Ufam jego opinii w 100%
Kompleksowa obsługa, wyczerpujące informacje o chorobie. Polecam pana dr' a wszystkim potrzebującym.

Godny polecenia. Ufam jego opinii w 100%

lekarz Marek Kujawiak

Gastroenterolog, Internista

NZOZ KAMED Ortopeda&Okulista
ul. Wojska Polskiego 14 A Stargard Szczeciński
Stargard Szczeciński

plecam jestem zadowolony z leczenia wrzodów

plecam jestem zadowolony z leczenia wrzodów