Gastrolog W Okolicach Bielsk Podlaski

Szpital NZOZ "HUMANA MEDICA OMEDA"
Fabryczna 39
Białystok

Super lekarz. Badanie kolonoskopowe wykonane bardzo profesjonalnie. Świetne podejście do pacjenta. Oby więcej takich lekarzy pracowało w naszej służbie zdrowia.

Opinia dodana przez: Ula

Centrum Medyczne ,, Medrex "
ul. Stary Rynek 2/101
Białystok

Jest kompetentny,wnikliwy,uważny,cierpliwy,a przy tym miły,pogodny,życzliwy. Pacjent jest człowiekiem, a nie przypadkiem... za to bardzo doktorowi dziękuję.
Elżbieta Urban

Elżbieta Urban

Klinika Gastroenterologii i Chorób Wewnętrznych

Białystok

Pani doktor jest nie tylko wspaniałym specjalistą, ale również ciepłą wspaniałą osobą, potrafi dokładnie wytłumaczyć jak radzić sobie z chorobą i co robić żeby zminimalizować jej skutki. Każda wizyta w Pani doktor Marzeny Konopko to przyjemność.

Opinia dodana przez: Bożena

ulica Mickiewicza Adama 27/48
Białystok

Jestem pierwszy raz na tej stronie, przeczytałem opinie pacjentów. Żal mi tych („aninimowych”), którzy wypowiadają się negatywnie o Panu Doktorze, sądzę, że na pewno mają pretensje sami do siebie lub do całego świata – ale to ich sprawa. Leczę się u Pana Doktora od 1990 roku, mając przed leczeniem dolegliwości dziedziczne. Teraz ich nie mam!!! Serdecznie polecam!!! Po co się męczyć? Podzielam opiniodawców, że po samej wizycie człowiek staje się zdrowszy, bo jest świadomy potężnej kompetencji lekarza.

Opinia dodana przez: Sławek

ulica Waszyngtona Jerzego 1/5