Ilość placówek

Dostępność
Wyczyść

Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Oceny cząstkowe
Uprzejmość
Godny polecenia
Kompleksowość podejścia
Poświęcony czas
Tłumaczenie choroby i leczenia
Zaufanie do kompetencji
Wyczyść

Gastrolog W Okolicach Kowalewo Pomorskie

- 6 lekarzy
+1 więcej

Gabinet
Podgórna 1/1
86-300, Grudziądz

Średnia ocen: 1,0/5

Zdecydowanie odradzam lekarza. Brak kompetencji. Pacjenta traktuje jak skarbonkę, wizyta prywatna to koszt: 100zł z której i tak nic nie ...

Zdecydowanie odradzam lekarza. Brak kompetencji. Pacjenta traktuje jak skarbonkę, wizyta prywatna to koszt: 100zł z której i tak nic nie wynika. Przepisuje leki które i tak nie pomagają. Szkoda czasu i kasy, ogólnie nie polecam!

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Karol

lekarz Adam Kopoń

Chirurg ogólny, Gastrolog

liczba opinii: 1

Gabinet
Szeroka 25
Stare Miasto, Toruń

Średnia ocen: 1,0/5

Pół roku czekałam na wizytę do dr Koponia i żałuję, że w ogóle do niej doszło. Nie dowiedziałam się niczego ...

Pół roku czekałam na wizytę do dr Koponia i żałuję, że w ogóle do niej doszło. Nie dowiedziałam się niczego odnośnie problemu, z którym pojawiłam się u niego, Pan dr cały czas coś notował, ja mówiłam, co, gdzie i kiedy mnie boli, a po zapytaniu czy ma jakiś pomysł i co może być przyczyną takiego bólu, stwierdził, że nie ma pojęcia i się roześmiał. Następnie powiedział, że da mi skierowanie na jakieś badania, ale one i tak na pewno nic wykażą, ale musi je dać. Podczas rozmowy była arogancki i zarozumiały, cały czas sugerował, że to są tylko moje subiektywne odczucia i boleć mnie nie może. Po moim zdziwieniu, odpowiedziałam – subiektywne? On wtedy zapytał mnie czy nie wiem, co oznacza słowo „subiektywne” i pomimo moich zapewnień, że wiem, podyktował mi definicję tego słowa. Kiedy dowiedział się, że jestem wegetarianką, nie omieszkał opatrzyć tego odpowiednim komentarzem „ Takie chude i wątłe dziewczynki, co nic nie robią jak Pani, mogą sobie być wegetariankami, jednak człowiek, który ciężko pracuje musi zjeść mięso'’ Jego kolejny komentarz podczas wizyty brzmiał „ jak przychodzi starsza schorowana Pani no to wiadomo, że jest chora i gołym okiem to widać, ale jak taka młoda osoba pojawia się, to przecież nie może jej nic dolegać” Dał mi jasno do zrozumienia, że wymyślam, zajmuje mu czas, bóle, które odczuwam ciągle od kilku lat to moje „subiektywne odczucia?. Całą wizytę sumiennie starał się, aby pacjent poczuł się jak mały, szary, nic niewiedzący obywatel, który przyszedł, aby zabrać mu jakże cenny czas. Podsumowując, jeżeli zamierzacie Państwo czekać na wizytę u dr Koponia pół roku i liczycie, że potraktuje was i waszą przypadłość poważnie to możecie być rozczarowani, szczerze odradzam wizytę u tego „specjalisty”, chyba, że jest się "starszą schorowaną Panią"

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Patrycja
+1 więcej

Gabinet
ulica Kornela Ujejskiego 75
85-168, Bydgoszcz

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

Gabinet
ul. Legionów 21/23
86-300, Grudziądz

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ
+3 więcej

Gabinet
ul. Bukowa 13
87-103, Mała Nieszawka

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ
+5 więcej

Prywatna Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "Nowak&Nowak" w Toruniu
ulica Filtrowa 29B
87-100, Toruń

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Zapytaj lekarzaStrefa lekarza Zaloguj się
display statdisplay stat