Gastrolog W Okolicach Nowe Miasteczko

lekarz Marian Życzkowski

Gastroenterolog, Gastrolog

Broniewskiego 4 / 4
Lubin

To niezwykły człowiek.Miły, kulturalny, niezwykle kompetentny.
Uratował mi życie.Polecam każdemu, kto ma jakiekolwiek problemy gastrologiczne.
Pacjentka

To niezwykły człowiek.Miły, kulturalny, niezwykle kompetentny.
Uratował mi życie.Polecam każdemu, kto ma jakiekolwiek problemy gastrologiczne.
Pacjentka

lekarz Roman Massopust

Chirurg ogólny, Gastrolog

Miedziowe Centrum Zdrowia w Lubinie S. A.
M. Skodowskiej-Curie 66
Lubin

Kompetencja , uprzejmość ,pod opieką takiego lekarza pacjent czuje się bezpiecznie.
Godny polecenia.

Godny polecenia.

Opinia dodana przez: ZDZISŁAWA

lekarz Joanna Pelak

Gastrolog, Internista

None
ulica Odrodzenia 13/9
Lubin

Wszystkie cechy,które powinny określać lekarza dla człowieka: Pani dr. Joanna Pelak posiada.Jest nie tylko lekarzem godnym zaufania, to jest lekarzem z bardzo dużym doświadczeniem i wiedzą.Jestem pacjentem Pani doktor i ciesze się ,że mam przyjemność nim być,bo naprawdę potrafi swą pracą i zaangażowaniem sprawić,że poczułem się bezpiecznym
.Czasami jest tak,że może nam zabraknąć słów,które w dostateczny sposób wyraziłyby moją opinię....w pozytywnym tego słowa znaczeniu,wszystko jest na tak!!!dziękuję Pani Joannie,dziękuję że jest moim lekarzem.

Opinia dodana przez: Adam

lekarz Dariusz Giezowski

Gastroenterolog, Gastrolog

ZDROJOWA Clinic Lubuskie Centrum Gastroenterologii i Hepatologii Dariusz Giezowski
Zdrojowa 2
Zielona Góra

Bardzo dobry lekarz wytłumaczył na co jestem chora i jak bedę się leczyć. W gabinecie pytał o moje dolegliwości bardzo szczegółowo. Wcale nie jest taki drogi bo inni lekarze życzą sobie więcej i potrafią cię spławić z recepta. Naprawdę polecam dr.Giezowskiego

Opinia dodana przez: in