Lekarze Gorzów Wielkopolski

Irena Sosińska-Małyszko

Chirurg ogólny, Fizjoterapeuta

Irena Sosińska-Małyszko
Gorzów Wielkopolski

Jestem pacjentką dr Ireny Sosińskiej-Małyszko. W ubiegłym roku, dzięki posiadanej wiedzy i dużemu doświadczeniu uratowała mi życie. Wdzięczność moja nie ma granic. Jest bardzo dobrym i skutecznym lekarzem. Miła, życzliwa, uśmiechnięta i otwarta na pacjenta. Zalecone przez Panią Doktor leki, ćwiczenia, i zabiegi terapeutyczne poważnie ulżyły w moich dolegliwościach. Byłam też na oddziale dziennym rehabilitacji gdzie ordynatorem jest Pani Doktor. Wspaniała atmosfera, czyściutko, cieplutko i oddane pacjentom profesjonalne i sympatyczne ...
Opinia dodana przez: Jadwiga Kowaleczko

lekarz Walentyna Śmieińska

Vertebralis
Górczyńska 17 Medi-Raj
66-400 Gorzów Wielkopolski

Wspaniała Pani doktor. Wyrozumiała, kompetentna z odpowiednim podejście do pacjenta. Godna polecenia na 100%.

lekarz Małgorzata Zielińska

Internista, Hipertensjolog

Poradnia Medycyny Pracy Grzegorz Zientarski
ul. Franciszka Walczaka 23E/119
66-400 Gorzów Wielkopolski

Kompetentna doktor, fachowe podejscie do pacjenta, poświęca sporo czasu na wytłumaczenie leczenia i choroby. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Marta Putowska

66-400 Gorzów Wielkopolski

16 lat 5 miesięcy i dni których liczyć nie bede walczyła, ratowała i uratowała mojego syna . Nie mam słów uznania dla pani Marty. Nie mieszkamy juz w Polsce od lat i mój syn zaczął juz college co bez pani Marty nigdy nie miało by miejsca . Najlepszy pediatra pod słońcem .
Opinia dodana przez: Anna Fostiak-Zagozda

lek. dent. Monika Czarnecka - Wangryn

NZOZ Centrum Stomatologiczno-Periodontologiczne "Periodent" Zofii Adamskiej-Miałkowskiej
Pułaskiego 52
66-400 Gorzów Wielkopolski

Kompetentna, miła, rzeczowa, leczenie całkowicie bezbolesne, podanie znieczulenia perfekcyjne. Wszelkie informacje przekazane w sposób jasny, dostosowany do pacjenta. Jedyna stomatolog do której nie jest strach wracać
Opinia dodana przez: Waldemar

lekarz Bogumiła Przybyszewska

Rehabilitant

Jagiełły NZOZ "Nad Łaźnią"
66-400 Gorzów Wielkopolski

Pani doktor ma miłe podejście do pacjenta, nie Zachowuje się wyniośle, nie Mówi zwrotami (formułkami) nie zrozumiałymi dla pacjenta , wyrozumiale Podchodzi do niewiedzy pacjenta. Przydałoby się takich pozytywnych i miłych pracowników (szczególnie wśród pielęgniarek np. izba przyjęć) Nowy szpital Kostrzyn nad Odrą. Bardzo dobra Specjalistka, ręka sprawna, wróciłem do pracy...
Opinia dodana przez: Robert Sz.

lek. dent. Marta Kuncewicz

Gabinety Lekarskie Zdrowie i Uroda s.c.
Szarych Szeregów 38 (centrum Q10 -1 piętro )
66-400 Gorzów Wielkopolski

Obsługa leczenia na najwyższym poziomie. Bezboleśnie co w moim przypadku jest bardzo ważne :-) Polecam tą dentystkę w 100 % . W końcu znalazłem stomatologa, któremu mogę zaufać

lekarz Anna Wiśniewska

Przychodnia Medycyny Rodzinnej i Medycyny Pracy "Stom-Med" s.c.
ulica Walczaka 12C
66-400 Gorzów Wielkopolski

Pani doktor uprzejma, kompetentna, dokładnie zbadała dziecko. Bez pośpiechu i delikatnie zbadała dziecko. Wszystko wytłumaczyła, odpowiedziała na nasze pytania.
Opinia dodana przez: Martyna

lekarz Zbigniew Apanowicz

Chirurgia Jednego Dnia Tomasz Ebert, Szymon Zachara spółka jawna
ul. Edwarda Borowskiego 2A-3
66-400 Gorzów Wielkopolski

Byłam u pana doktora z dzieckiem w poradni preluksacyjnej, wizyta w ramach NFZ, i powiem że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, po tym jak nasłuchałam się opowieści znajomych jak to niektórzy ortopedzi "burczą" na młode matki. Pan bardzo miły, wyjaśnił wszystko z anielską cierpliwością, odpowiedział na pytania, badanie przeprowadził bardzo delikatnie, maleństwo zadowolone, nawet nie pisnęła, żadnych negatywnych przeżyć. Naprawdę serdecznie polecam i życzę żeby każdy lekarz miał takie podejście do ...
Opinia dodana przez: Ula

lekarz Lidia Skinder-Wywiał

Psychiatra

66-400 Gorzów Wielkopolski

Pani doktor leczy mnie od dwuch lat jest serdeczna i uprzejma,dopiero pani doktor zdiagnozowali moja chrobe jestem chora na chorobe afektywną dwubiegunową i od lat zmagała sie z objawi nie wiedząc co mi jest,bardzo polecam zawsze bardzo pomocna i empatyczna.

lekarz Elżbieta Horaczuk-Januszewska

Pulmonolog

Kopernika 9a
66-400 Gorzów Wielkopolski

Pani Doktor jest bardzo doświadczonym lekarzem, wie co robi i o czym mówi. Jest taktowna i wzbudza zaufanie. Bardzo mi pomogła w chorobie i polecam Ją wszystkim osobom z problemami pulmunologicznymi. Leki, które przepisuje, pomagają i...co zaskakujące, ich cena powala niskością. Leki są tanie i skuteczne. Do tego koszt wizyty bardzo odpowiedni, jak na obecne czasy. Pozdrawiam serdecznie Panią Doktor!!! :)

lekarz Radosław Rumianowski

Diabetolog

Przychodnia ul: Wyzwoleńców
66-400 Gorzów Wielkopolski

Bardzo dobry specjalista. Nowoczesne podejscie do leczenia a nie te skostniale nieskuteczne metody.Ja osobiscie jestem bardzo zadowolony.Dojezdzam na wizyty prawie 100km ale wart

lekarz Alina Zych

Psychiatra

Kołłątaja 6A/10
66-400 Gorzów Wielkopolski

Cudowna kobieta wspaniały fachowiec jedyna w Gorzowie która zna moją chorobęi zajęła się mną jest kochana i dobrze dobiera leki moja choroba to fibromialgia polecam wszystkim
Opinia dodana przez: Ryszarda

lekarz Karol Korżel

Okulistyczne Centrum Chirurgii NZOZ Korżel Poradnia Okulistyczna i Leczenia Jaskry
Plac Jana Pawła II 74AB
66-400 Gorzów Wielkopolski

Super człowiek podejście do pacjęta wspaniałe nie olewające jak niektórzy lekarze.Bardzo dobry fachowiec w swojej dziedzinie czyli chirurgi okulistycznej szczególnie w leczeniu zaćmy i korekcji widzenia.Bardzo polecam.!!!
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Grzegorz Matyja

Towarowa 6a
Gorzów Wielkopolski

Rewelacyjny lekarz profesjonalny i empatyczny polecam serdecznie opiekował się zarówno moim synkiem (problem z migdałami) jak i mną uraz błędnika
Opinia dodana przez: Elwira

lekarz Milena Wilińska-Surmacz

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Obwód Lecznictwa Kolejowego
ulica Dworcowa 13
66-400 Gorzów Wielkopolski

Pani doktor z powołania! Bardzo cierpliwa z ludzkim podejściem do pacjenta w każdym wieku. Uwaznie slucha pacjenta i starannie dobiera leki. Polecam
Opinia dodana przez: Aleksa

lek. dent. Dorota Stapf

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ARS - DENT " Beata Rutkowska
Osiedle Młodych 16
66-400 Gorzów Wielkopolski

Pani doktor jest wspaniałym i bardzo kompetentnym lekarzem. Od trzech lat leczy bardzo skutecznie całą naszą rodzinę. Ma nie tylko olbrzymią wiedzę, ale i mądrość, którą to potrafi skutecznie wykorzystać przy leczeniu. Jest także aniołem cierpliwości. Bardzo gorąco polecamy i pozdrawiamy Panią doktor Dorotę.
Opinia dodana przez: Pawluki z Barlinka
{'id': 11952, 'name': u'Gorz\xf3w Wielkopolski'} Neurochirurg
                                       lek. med. Dariusz Dziedzic

lek. med. Dariusz Dziedzic

Neurochirurg, Neurochirurg dziecięcy

Aesthetic Centrum Medyczne
Mostowa 12
Gorzów Wielkopolski

Wspaniały lekarz, jednocześnie bardzo empatyczny ma ogromną wiedzę i wykonuje swoją pracę perfekcyjnie, świetne podejście do dzieci, córka zadowolona a rodzice szczęśliwi, dziekuje
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Adrian Litewka

66-400 Gorzów Wielkopolski

rewelacyjne podejście do mojego syna! Jestem pierwszy raz od bardzo dawna tak zadowolona z wizyty :)

lekarz Andrzej Mikołajewicz

NSZOZS S-DENT
Piłsudskiego 1A
66-400 Gorzów Wielkopolski

Miła i fachowa obsługa. Lekarz kompetentny, który wie co robi i tłumaczy pacjentowi w prosty sposób co i jak należy robić.