Kardiochirurg Zabrze

lekarz Bogusław Ryfiński

Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu
ul. Marii Curie-Skłodowskiej 9
Zabrze

DZIEKUJE Panie Profesorze za uratowanie życia mojej mamy Zofii Sikory z Kazimierza Dolnego.Pojawił się Pan jak ANIOŁ i otoczył moją mamę swoimi skrzydłami...uprzejmie,delikatnie,cierpliwie.Moja mama inaczej o Panu nie powie jak cyt."to jest mój Anioł"Dziękuję również za wyrozumiałość kiedy odpowiadał Pan na moje pytania,za kulturę osobistą,za ciepło które emanowało z Pana i za to,że mogłam z Panem rozmawiać jak z najlepszym przyjacielem.Życzę zdrowia,żeby mógł Pan służyć innym ludziom przez długie lata...Pozdrawiam serdecznie Wiola Trojnara

Opinia dodana przez: Wiola

Byłam Pana Doktora pacjentką operowaną 8 marca 2017r. Ogromna wiedza, doświadczenie, a przede wszystkim troska oraz zwykłe ludzkie zainteresowanie pacjentem, pozwoliły mi ze spokojem i optymizmem podejść do tak skomplikowanej operacji.
Trudno wyrazić słowami moją wdzięczność, jednak niech mi będzie wolno napisać, że Pan doktor jest lekarzem z powołania, posiada zarówno ogromną wiedzę, jak i cierpliwość oraz takt i zrozumienie dla ludzkiego cierpienia.
Te cechy składają się na osobowość Pana doktora i na pewno przyczyniają się do odnoszenia sukcesów zawodowych, których będzie Pan doktor odnosił jeszcze wiele.
Panie Doktorze jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJĘ, bo inaczej słowami nie potrafię wyrazić tego co czuję.Wdzięczna pacjentka Teresa Iskierka.

Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Piotr Pasek

Zabrze

Wiedza, fachowość, doskonała znajomość kardiochirurgii oraz olbrzymia kultura osobista stawiają pana doktora Piotra Paska w gronie najwybitniejszych osobowości.
Jerzy ...

Jerzy T. z Częstochowy