laryngolog

lekarz Adam Orłowski

None
Nefrytowa 12
Piaseczno

Nie ma u niego stania w kolejkach. Jestem zadowolony. Człowiek idzie raz i ma naprawdę pełną opiekę. Leki za każdym razem skuteczne

Opinia dodana przez: geratt
Laryngolog Piaseczno lekarz Alicja Koszel-Orłowska

lekarz Alicja Koszel-Orłowska

None
Nefrytowa 12
Piaseczno

W moim odczuciu jest bardzo troskliwa i ma ogromną empatie. Kompetencje również oceniam bardzo wysoko. Polecam

Laryngolog Piaseczno lekarz Małgorzata Grzesik

lekarz Małgorzata Grzesik

Laryngolog

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
Piaseczno

Pani doktor godna polecenia, przeprowadza bardzo dokładny wywiad, przepisuje nieobciążające leki, ma świetnie podejście do dzieci. Godny polecenia specjalista.

Opinia dodana przez: Maja
Wolny termin: 29 Maj o 08:00. Sprawdź inny.
Laryngolog Warszawa lek. med. Rafał Chmielewski

lek. med. Rafał Chmielewski

Laryngolog

Optimum Medica
Broniewskiego 3
Żoliborz, Warszawa

Jestem zadowolony z profesjonalizmu pana Rafala. Mily czlowiek dobrze informoje i przebiegu leczenia dzis wlasnie wyszedlem i polecam. Polecam rowniez pania dr. Paulinę Zielińską ktora mnie operowal polecam tych lekarzy z czystum sumieniem

Opinia dodana przez: Mariusz
Wolny termin: 29 Maj o 14:00. Sprawdź inny.

lek. med. Violetta Lorek

Laryngolog   (+1 więcej)

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Zdrowie" s.c.
ul. Zawierciańska 14
Klucze

Pani Doktor jest świetna, przyjęła mnie bez umówionej wizyty. Jest bardzo zaangażowana i przemiła. Widać, że liczy się dla niej pacjent. Wszystko skrupulatnie wytłumaczyła możliwe przyczyny choroby i dalszy plan leczenia. Miałam robioną punkcję zatoki w zasadzie bez boleśnie.
Bardzo polecam ! Lekarz z powołaniem !

Opinia dodana przez: Ania
Wolny termin: 29 Maj o 17:00. Sprawdź inny.

lek. med. Anna Turowska

Laryngolog   (+3 więcej)

CENTRUM PEDIATRYCZNE "PINOKIO"
UL. JANA Z KOLNA 1 S 3-4
Pruszcz Gdański

Specjalistka w każdym calu, godna polecenia.

Specjalistka w każdym calu, godna polecenia.