Lekarz Medycyny Pracy W Okolicach Dobre Miasto

Lekarz medycyny pracy, Okulista

Szpital Polski Sztum Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Reja 12
82-400 Sztum

Jestem pacjentką Pani doktor. Mam do niej pełne zaufanie. Jest bardzo cierpliwa, ciepła i pomocna. Ma super podejście do dzieci. Polecam

Opinia dodana przez: Aga

Poradnia Dietetyczno-Żywieniowa SLIM
ul. Marksa 10/38
11-200 Bartoszyce

Polecam doktora Pawluczuka - lekarz w razie potrzeby przyjmuje również poza wyznaczonymi godzinami, pomocny.

lekarz Mirosław Wawryk

Internista, Lekarz medycyny pracy

Niepubliczny Akademicki Zakład Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o.

Dajtki, Olsztyn

Uprzejmy, profesjonalny, godny polecenia.

Uprzejmy, profesjonalny, godny polecenia.

lekarz Krzysztof Trzęsicki

Słowackiego 1 lok. 3
11-100 Lidzbark Warmiński

bardzo miły uprzejmy Pan, chyba sie w nim zakochałam.

bardzo miły uprzejmy Pan, chyba sie w nim zakochałam.

lekarz Lucyna Stocka

ulica Szrajbera 9/10
10-007 Olsztyn

Badanie miałam robione pod kątem prawa jazdy. Pani Lucyna Stocka była bardzo życzliwa i konkretna. Moja rada: na 8:00 się zjawić do rejestracji by zostać przyjętym tego samego dnia.

lekarz Roman Olejczuk

gab prywatny
zamkowa 9
11-130 Orneta

Od lat chodzę do doktora i nie zamieniłbym go na innego.

Od lat chodzę do doktora i nie zamieniłbym go na innego.

Dworcowa 8 lok. 71
10-414 Dajtki, Olsztyn

Przyznam szczerze, że rzadko zdarza mi się spotkać tak chamskiego człowieka jak ten Pan... Od momentu wejścia do gabinetu był bardzo niemiły, cały czas podnosił na mnie głos oraz w żaden sposób mnie nie przebadał. Z początku myślałem, że ten Pan jest na coś chory i to stąd wydaje się jakby na mnie krzyczał, ale później już nabrałem pewności, że wyładowuje na mnie jakąś swoją złość. Ten człowiek nie zasługuje na jakąkolwiek ocenę, nie polecam...

Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Ireneusz Dywański

Ginekolog położnik, Lekarz medycyny pracy

Lawendowa 30
11-041 Olsztyn

Brak paragonu!!!!!!!!!!!!!!!! Robiłem badanie na prawko na c i c+e razem z kwalifikacją którą zgubiłem i poprosiłem o duplikat po 6 mies od wizyty powiedział ,że nie ma nigdzie zapisane ,że robiłem kwalifikację a tylko prawko to chociaż by zszedł z ceny a zainkasował 200zł za wypisanie zaświadczenia, bezczelny typ nawet się nie zapytał czy chcę fakturę lub paragon, nie miałem czasu na rozmowę więc wyszedłem, nie polecam!!!! Inni biorą 150zł!!!

Lawendowa 72
Dajtki, Olsztyn