Lekarz Medycyny Pracy W Okolicach Gorzyce

Rogozina 55
44-310 Radlin

Lekarz z powołania! Pacjentów traktuje z szacunkiem i uważnie ich wysłuchuje. To jeden z nielicznych lekarzy do którego mam 100% zaufania.

lekarz Maria Gwinner

Barlickiego 15/22
43-300 Bielsko-Biała

suuuuuuuuuper lakarz godny polecenia umie podejsc do pacjenta wytłumaczyć pocieszyć naprawde super lekarz

lekarz Jerzy Bednorz

Mariacka 3
44-310 Radlin

To jest lekarz z powołania starej daty ale, przykłada się starannie do diagnozy, jako internista niezastąpiony, przyjmuje już tylko prywatnie, więc kiedy potrzebuję konsultacji korzystam z jego doświadczenia. Radlińskie przychodnie mogą mu pozazdrościć, zwłaszcza ta z ul. Orkana.

Opinia dodana przez: Radliniok

lekarz Krzysztof Haładus

ZOZ Przychodnia Specjalistyczna "Diagnoza" A.C.Banaszkiewicz
Kłodnicka 16/3
44-100 Gliwice

Rewelacyjne podejscie do pacjenta. Ciezko sie do niego dostac w przychodni, bo ma mnostwo pacjentow.

lekarz Jolanta Maksymiuk

Lekarz rodzinny, Lekarz medycyny pracy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Polskiej Grupy Medycznej im. Polonii Świata
ulica Zygmunta Starego 24A/9
44-100 Gliwice

Serdecznie polecam panią doktor . Kompetentna , uprzejma , zawsze uśmiechnięta i gotowa do pomocy . Wszystko wytłumaczy odnośnie choroby i bardzo dobrze dobiera leki .

Opinia dodana przez: Użytkownik zalogowany

Praktyka lekarska
kozielska
Gliwice

Dr Kajdas jest znakomitym specjalistą w swojej dziedzinie, polecem !!

Dr Kajdas jest znakomitym specjalistą w swojej dziedzinie, polecem !!

lekarz Anna Gładysz

Lekarz rodzinny, Lekarz medycyny pracy

Nad Białką 1e (Silesia)
43-502 Czechowice-Dziedzice

Polecam wszystkim, bardzo dobry kontakt z pacjentem, ale kilka minus też się znajdzie, bardzo dużo pacjentów i długi czas oczekiwania pomimo wizyt umówionych na godzinę oraz w późniejszych godzinach widoczne zmęczenie. Ale mimo wszytko naprawdę warto !!

lekarz Anita Bluszcz-Rożnowska

Wojska Polskiego 26b lok. 7
47-400 Racibórz

Pani doktor godna polecenia, kompetentna, miła wobec pacjenta, chcąca pomóc. O wysokiej kulturze i miłej powierzchowności

Induwidualna Praktyka Lekarska

Bielsko-Biała

Polecam zdecydowanie Panią doktor!
Mnie osobiście bardzo pomogła w prawidłowym zdiagnozowaniu mojej choroby,co pozwoliło na szybkie wyjście z kłopotów!
Dziękuję!

Polecam zdecydowanie Panią doktor!
Dziękuję!

Opinia dodana przez: MarAnd jardent

Damrota 18
47-220 Kędzierzyn-Koźle

Specjalista godny polecenia, dokładnie zbiera wywiad, leki dobiera przemyślanie.