Mosty

Stomatolog Bydgoszcz lek. dent. Mariusz Pankowski

lek. dent. Mariusz Pankowski

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Bydgoszcz

Dobry stomatolog. Szukałem dla mojego taty lekarza który umiałby podejść kompleksowo i przy tym nie za drogo. Wyjaśnione i wycenione leczenie na które ojciec się zgodził i jest zadowolony. W jego imieniu dziękuję doktorowi Pankowskiemu bo tu go znalazlem i potwierdzam inne opinie.

Chirurg stomatolog Chorzów lek. dent. Maciej Błoński

lek. dent. Maciej Błoński

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Gabinet stomatologiczny DreamDent
Armii Krajowej 13
Chorzów

Dr Błoński jest najlepszym dentystą jakiego spotkałam w swoim życiu. Podejście do pacjenta niesamowite, kompetencje na najwyższym poziomie, przyjazna atmosfera, świetny sprzęt. Nic dodać, nic ująć. Całym sercem polecam.

Opinia dodana przez: Marta
Chirurg stomatolog Warszawa lek. stom. Ehtesham Beheshty Kazerooni

lek. stom. Ehtesham Beheshty Kazerooni

Chirurg stomatolog, Protetyk

Gabinet Stomatologiczny UŚMIECH ZDROWIA
Łowicka 23

Jestem bardzo zadowolony z efektów leczenia. Doktor jest konkretny i rzeczowy. Całość leczenia zgodnie z wcześniejszym planem. Polecam.

Bydgoszcz

Polecam, bardzo dobra i przyjemna Pani stomatolog. Daje poczucie bezpieczeństwa na fotelu. Dobrze wyjaśnia co robi

Wolny termin: jutro o 10:30. Sprawdź inny.

Bydgoszcz

Bardzo polecam panią Dorotę. Bardzo profesjonalne podejście. Jestem bardzo zadowolony z leczenia i z podejścia pani Doroty do pacjenta, co sobie bardzo cenię.

Opinia dodana przez: Jaroslaw
Wolny termin: 23 Lut o 10:00. Sprawdź inny.
Stomatolog Olkusz lek. dent. Arkadiusz Żurek

None
ul. Nowa 13
Olkusz

Najlepszy dentysta na jakiego mogłam trafić :) Sympatyczny, spokojny, kompetentny i godny polecenia nawet największemu panikarzowi. Leczenie bezbolesne, bez znieczulenia, co u mnie nigdy nie wchodziło w grę! Z przyjemnością chodzę na każdą kolejną wizytę.

Opinia dodana przez: Ewelina Chwastecka
Chirurg szczękowo twarzowy Katowice lek. dent. Tomasz Bigas

lek. dent. Tomasz Bigas

Chirurg szczękowo twarzowy, Stomatolog

ASTRA DENT Śląskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej
al. Roździeńskiego 88a
Katowice

Polecam - ceny jak wszedzie a jakość usług mega wuysoka. Wyrwanie ósemki bezbólowe i szybkie, bez czekania , Rewelacja!

Opinia dodana przez: Robi

lek. dent. Dominik Woźniak

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Gabinet Stomatologiczny TRIDENT
ul. Lubostroń 22G/25
Kraków

Wizyta u takiego dentysty to sama przyjemność :)

Wizyta u takiego dentysty to sama przyjemność :)

Stomatolog Katowice lek. stom. Bartosz Nowak

Poniatowskiego 14
Katowice

Profesjonalizm i doskonała opieka. Miałem przyjemność, dosłownie przyjemność, wybrać się do gabinetu Prodenta na higienizację. Zabieg osuwania kamienia i piaskowanie zawsze było nieprzyjemne lub bolesne. Pani Żaneta zajęła się higienizacją z iście profesjonalnym podejściem, Żadnego niekomfortowego odczucia tak przy usuwaniu kamienia jak i przy piaskowaniu a cena taka jak w moim starym gabinecie... Na własnej skórze a właściwie na dziąsłach, przekonałem się, że warto posłuchać znajomego, który namawiał mnie na zmianę gabinetu. Polecam wszystkim. Pozdrawiam. Adrian

Opinia dodana przez: Adrian
Stomatolog Bydgoszcz lek. dent. Wojciech Salata

Bydgoszcz

Gorąco polecam. Fachowo, uprzejmie, bezboleśnie. Uratował ząb, kiedy inni skazali go na wyrwanie. Będę stałą pacjentką.