Logopeda W Okolicach Dobrzyń Nad Wisłą

Władysława Łokietka 7 lok. 19
Kutno

Wspaniały człowiek-pedagog, ciepła i kompetentna osoba znająca się na swojej pracy. Z czystym sumieniem polecam.

Opinia dodana przez: MARTA

Wilcza2/60
Kutno

Pani Monika to niezwykle serdeczna i kompetentna osoba. Z wielkim zaangażowaniem wykonuje swoją pracę. Pomaga mojemu synowi w likwidowaniu jąkania. Podczas dwutygodniowej terapii poczynił niesamowite postępy: mowa stała się płynna, swobodna. Przed nim jeszcze wiele ćwiczeń, ale efekty są zadziwiające. Polecam i bardzo dziękuję.

Opinia dodana przez: Danuta

Przychodnia lekarska
ul. Bema 37 a
Ciechocinek

Polecam Pania Stelle,świetna specjalistka,bardzo mi pomogła a ponadto bardzo uprzejma.

mgr Marzena Mieszkowicz

Logopeda dziecięcy, Neurologopeda

Specjalistyczny Gabinet Logopedyczny
Baczyńskiego 3 lok. 71
Płock

Wspaniała osoba, pomaga dzieciom ale także wskazuje rodzicom jak mają pomagać swoim dzieciom w pokonaniu ich wad, ponieważ praca z dzieckiem nie kończy się w gabinecie logopedycznym. Bardzo miła osoba, ma bardzo dobre podejście do dziecka, SERDECZNIE POLECAM.

Szymanowskiego 10a m.20
Kutno

Moja corka zakonczyła właśnie 2 letnią terapię u pani Magdy.Patrycja miała opóźniony rozwój mowy.W mowie totalny bałagan, chyba oprócz mnie nikt nie rozumiał dziecka.Pani logopeda bardzo dobrze zajęła się Patrycją-dużo ćwiczeń, mnóstwo ciekawych pomocy naukowych, no i fajne zajecia, na które dziecko zawsze bardzo chętnie chodziło.Ja też dostawałam wiele podpowiedzi, wskazówek , jak pracować w domu, jak wspomagać mowę. Zawsze miło, serdecznie, ale konkretnie i profesjonalnie i co ważne niedrogo, jak orientowałam się u innych logopedów w Kutnie. Polecam!

Opinia dodana przez: Ewelina

Gabinet Terapii Dziecięcej
Stara Wieś 21
Kutno

Bardzo mila ,sympatyczna.bardzo dobre podejscie do dzieci.syn po zajeciach w tym gabinecie mowi zdaniami.Polecam kazdemu ten gabinet.

Opinia dodana przez: anonim

Pani Agnieszka współpracuje z ośrodkiem, do którego jeżdżę z moim dzieckiem na turnusy rehabilitacyjne. Zawsze wybieramy zajęcia u Pani Agnieszki, mój syn Ją uwielbia, ja jestem JEJ wdzięczna za wszystkie wskazówki i efekty pracy. Dziękujemy Pani Agnieszko!

Ośrodek Wspomagania Rozwoju"LogoNeurpMed"
Gałczyńskiego 4/55
Włocławek

polecam z całego serca fachowa kompetentna tłumaczy pracuje pracuje i są tego efekty

mgr Roksana Gumowska

Logopeda dziecięcy, Logopeda

SP Zespół Przychodni Specjalistycznych we Włocławku
ulica Szpitalna 6A
Włocławek

Fachowa i kompetentna osoba.Człowiek wykonujący swoją profesję z zaangażowaniem i profesjonalnie podchodzący do pacjenta. Polecam:-)

mgr Agnieszka Wojnar

Logopeda dziecięcy, Logopeda

Żory

W imieniu całego gabinetu LOGOVITA, którego jestem właścicielem ( Agnieszka Wojnar) pragnę zaznaczyć, że cenimy każdy komentarz , nawet ten negatywny. Nie każdy musi być przecież zadowolony z wizyty:) W sytuacji jednak, kiedy padamy ofiarą brudnej gry konkurencyjnych gabinetów w mieście Płocku , mówimy zdecydowane nie ! Wystawianie komentarzy przez osoby , które nawet w naszym gabinecie nie były a jedynie kierują się brakiem sympatii do naszych osób , jest nie fair ! Dla nas każdy pacjent ( czy ten duży czy ten malutki) jest najważnieszy, liczy się dla nas jego dobro i postęp w rozwoju. Pozdrawiamy serdecznie !! :)