Logopeda W Okolicach Dobrzyń Nad Wisłą

Władysława Łokietka 7 lok. 19
99-301 Kutno

Pani Bogusia to specjalista jakich mało w tym kraju, powiedzieć o Niej że jest kompetentna to jakby nic nie powiedzieć. Terapia jaką prowadzi nie obejmuje tylko wizyt dziecka w gabinecie, jest to także motywacja i wsparcie dla rodziców, którzy nie są po 45 min. zostawieni z suchymi ćwiczeniami do powtórki w domu, tylko wiedzą jak mają postępować ze swoją pociechą. Potrafi dopasować tak "plan działania" by był skuteczny i dawał najlepsze efekty a jeżeli jedna terapia nie działa to stara się dobrać taką, która będzie odpowiednia. Całym sercem oddaje się swojej pracy i to naprawdę widać w zaangażowaniu, poświęceniu i podejściu do dzieci. Wspaniały specjalista polecam wszystkim, którzy mają problemy ze swoimi pociechami.

Opinia dodana przez: Joanna

Gabinet Monika Stolińska
Al. ZHP 8/47
99-300 Kutno

Chodziłam do pani Moniki z moim synkiem ponad pół roku. Mogę ją z czystym sercem polecić każdemu. W ciągu kilku miesięcy uruchomiła u mojego synka literkę c - do tej pory było s. Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc naszemu dziecku. Dodam jeszcze , że nasz synek nie mógł doczekać się spotkań z panią logopedą-ponieważ to osoba bardzo sympatyczna, do tego ma wspaniałe podejście do dzieci i co najważniejsze-jest skuteczna. Niestety z przyczyn niezależnych od nas musieliśmy na jakiś czas zawiesić nasze zajęcia, ale mam nadzieję, że za kilka miesięcy będziemy mogli ponownie wrócić do naszej pani Moniki i kontynuować terapię ;)

Opinia dodana przez: Asia

mgr Marzena Mieszkowicz

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

Specjalistyczny Gabinet Logopedyczny
Baczyńskiego 3 lok. 71
09-409 Płock

Wspaniały logopeda. Już w rozmowie telefonicznej, gdy zamawiałam wizytę czułam, że to niesamowita kobieta, idealny terapeuta dla mojego dziecka i to się potwierdziło. Pani Marzka ma cudowne podejście do mojego dziecka, które uchodzi za nieśmiałe, wycofane, bez szans.... Jestem pod wrażeniem jak zmieniał się syn z wizyty na wizytę. Terapia jest zakończona absolutnym sukcesem. Dziękuję Pani Marzko za trud, poświęcenie, wiedzę, która się przełożyła na konkretne działania i sukces. Mój syn miał czterech logopedów wcześniej, a praca z Panią Marzka po 6 miesiącach dała efekty, których naprawdę się nie spodziewaliśmy. Brak mi słów uznania. Mój synek nie był łatwym podopiecznym, ale udało się i bardzo dziękuję. Uczestniczyłam we wszystkich zajęciach, było to i dla mnie niesamowicie kształcące, bo Pani Marzenka tłumaczyła na bieżąco swoje działania, ma bardzo obszerną wiedzę nie tylko w tematach logopedycznych. Jestem bardzo zadowolona, bo wszyscy w rodzinie i w szkole podziwiają sukcesy mojego synka, stąd polecam tę niesamowitą logopedkę innym rodzicom. Naprawdę warto! Mój synek skończył terapię, ale ciepło, wesoło wspomina swoje zabawy i pyta kiedy odwiedzimy "ciocię". Możemy to zrobić, ale już tylko po to, aby się do siebie uśmiechnąć i powspominać czas, gdy syna wyciągałyśmy spod biurka... Teraz jest inaczej, bo mój syn mówi dużo, zdaniami i poprawnie. Jestem bardzo szczęśliwa, że mogę te słowa napisać. DZIĘKUJĘ!
Walczewska Anna

Przychodnia lekarska
ul. Bema 37 a
87-720 Ciechocinek

Jest to logopeda godny polecenia. Jestem osobą po wylewie - stan mojej mowy pozostawiał wiele do życzenia, aż do momentu kiedy trafiłam do pani Czerwińskiej. Poświęciła mi tyle czasu ile trzeba - zawsze jest do dyspozycji, kiedy tego potrzebuję.Wiem, że dużo pracy i spotkań mnie czeka, ale są efekty. Moja mowa jest już wyraźna. Polecam panią Czerwińską.

Szymanowskiego 10a m.20
99-300 Kutno

Moja corka zakonczyła właśnie 2 letnią terapię u pani Magdy.Patrycja miała opóźniony rozwój mowy.W mowie totalny bałagan, chyba oprócz mnie nikt nie rozumiał dziecka.Pani logopeda bardzo dobrze zajęła się Patrycją-dużo ćwiczeń, mnóstwo ciekawych pomocy naukowych, no i fajne zajecia, na które dziecko zawsze bardzo chętnie chodziło.Ja też dostawałam wiele podpowiedzi, wskazówek , jak pracować w domu, jak wspomagać mowę. Zawsze miło, serdecznie, ale konkretnie i profesjonalnie i co ważne niedrogo, jak orientowałam się u innych logopedów w Kutnie. Polecam!

Opinia dodana przez: Ewelina

Gabinet Terapii Dziecięcej
Stara Wieś 21
99-300 Kutno

Bardzo mila ,sympatyczna.bardzo dobre podejscie do dzieci.syn po zajeciach w tym gabinecie mowi zdaniami.Polecam kazdemu ten gabinet.

Opinia dodana przez: anonim

bardzo miła i zaangażowana Pani, mój syn ma generalnie problemy ze współpracą ale z Panią Agnieszką nie było takich sytuacji- ma bardzo dobre podejście do dzieci.Bardzo kompetentna osoba, która zwróciła moją uwagę na trzeci migdał i zaleciła wizytę u laryngologa, dała na niego namiary i teraz syn jest już po zabiegu

Przychodnia
Dobrzelińska 6
99-320 Żychlin

Bardzo dobry specjalista. Moje dziecko nie może doczekać się następnej wizyty. Szybie efekty terapii. Serdecznie polecam.

Ośrodek Wspomagania Rozwoju"LogoNeurpMed"
Gałczyńskiego 4/55
87-800 Włocławek

polecam z całego serca fachowa kompetentna tłumaczy pracuje pracuje i są tego efekty

mgr Roksana Gumowska

Logopeda dziecięcy, Logopeda

SP Zespół Przychodni Specjalistycznych we Włocławku
ulica Szpitalna 6A
87-800 Włocławek

Fachowa i kompetentna osoba.Człowiek wykonujący swoją profesję z zaangażowaniem i profesjonalnie podchodzący do pacjenta. Polecam:-)