Nefrolog W Okolicach Grodzisk Wielkopolski

dr n. med. Dorota Salamon-Słowińska

Pediatra, Nefrolog dziecięcy

NZOZ nad Matką i Dzieckiem

Poznań

Bardzo miła pani,uprzejma,wytłumaczy co i jak.Bardzo dobre podejście do dziecka.Serdecznie polecam tą panią doktor.

Opinia dodana przez: ania

Lidia Kozioł

Poznań

Super Pani Dr! Bardzo dobre podejście do chorego, skrupulatnie bada, dobrze wysłuchuje płuca, oskrzela.

dr n. med. Tomasz Krynicki

Nefrolog dziecięcy

Klinika Endokrynologii i Reumatologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
ul. Szpitalna 27/33
Poznań

Naprawdę godny polecenia doktor, przede wszystkim nie owija w bawełnę, ale potrafi to przekazać w taki sposób, ze nie zabiera nadzieji na to ze bedzie dobrze. Szkoda ze takich lekarzy jest dzisiaj jak na lekarstwo

dr n. med. Marcin Zaniew

Nefrolog dziecięcy

Sporna 16 (Wielkopolskie Centrum Zdrowia Dziecka)
Poznań

Wspaniały lekarz.Bardzo miły człowiek z ogromem wiedzy. Z czystym sumienie naprawdę polecam na pewno zrobi wszystko by pomóc.

lekarz Andrzej Świderski

Internista, Nefrolog

al. Konstytucji 3 Maja 2
Leszno

świetny specjalista, kompetentny, zajmuje się pacjentem kompleksowo,bardzo uprzejmy,wizyta przebiega bezstresowo,

dr n. med. Anna Wasik-Olejnik

Internista, Nefrolog

Prywatny Gabinet Lekarski
Lermontowa 14
Poznań

Doskonały człowiek. Pani doktor z powołania, która wkłada serce w to co robi. Polecam na 100% Szczerze mówiąc miałem wrażenie, że to się nie dzieje naprawdę. Ukłony dla Pani doktor

Opinia dodana przez: Grzegorz
Nefrolog Poznań prof. dr hab. n. med. Jacek Zachwieja

prof. dr hab. n. med. Jacek Zachwieja

Nefrolog, Pediatra

Nefromed
ul. Dąbrowskiego 75
Poznań

Świetny lekarz i człowiek. Profesjonalista, a przy tym b.skromny i miły.
Lubiany przez dzieci i rodziców. Budzi zaufanie. Ogromna szkoda, ...

Świetny lekarz i człowiek. Profesjonalista, a przy tym b.skromny i miły.
Lubiany przez dzieci i rodziców. Budzi zaufanie. Ogromna szkoda, że
polityka ochrony zdrowia i NFZ niszczy takich fachowców i ich ogromne
zaangażowanie w pracy.

Opinia dodana przez: zanzibar

prof. Zofia Niemir

Poznań

Zdecydowanie godna polecenia! Profesjonalizm w każdym calu, delikatna i czuła podczas badania. Polecam.

Opinia dodana przez: Lucyna

dr n. med. Leszek Niepolski

LIVMED Sp. z o.o.
ul. Sienkiewicza 2
Nowy Tomyśl

Profesjonalista. Najlepszy lekarz jakiego znam. Wiedza, kompetencje i fachowość. Wspaniały nie tylko lekarz ale i człowiek

prof. dr hab. n. med. Andrzej Oko

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
DOMINIKAŃSKA 4
Poznań

Wspaniały lekarz godny polecenia. Prawidłowa diagnoza i super podejście do pacjenta. Serdecznie polecam.

Opinia dodana przez: Magdalena