Nefrolog W Okolicach Nowe Brzesko

Katedra Nefrologii UJCM

Kraków

Jestem pod wrażeniem po wizycie, niezwykle uprzejma Pani doktor. Bardzo miła i pomocna. Wielu lekarzy powinno z niej czerpać przykład! Widać że ma duże doświadczenie i że zna się na tym co robi. Szukałem informacji w internecie bo ze znajomymi nie chciałem o takich sprawach rozmawiać, więc popieram też i te poprzednie opinie. Bardzo dobry lekarz!

Opinia dodana przez: Łukasz
Nefrolog Tarnów dr n. med. Antoni Sydor

Specjalistyczny Gabinet Lekarski, Centrum Medyczne MEDICUS
Mostowa 4A (gabinet 21)
33-100 Tarnów

Bardzo miły człowiek i lekarz z ogromnym doświadczeniem i wiedzą. Indywidualnie podchodzi do problemu pacjenta, cierpliwie tłumaczy i wyjaśnia zawiłości. Wzbudza zaufanie i jest pomocny, takich ludzi i takich lekarzy brakuje w dzisiejszych czasach, polecam!

Wolny termin: 4 Cze o 19:00. Sprawdź inny.
Nefrolog Kraków dr n. med. Adam Markiewicz

Gabinety Promimed (200 m od Szpitala Rydygiera)
ul. Okulickiego 51
Kraków

Pan doktor Markiewicz to nie tylko świetny lekarz ale i wspaniały człowiek. Nie tylko pomógł mi schudnąć, ale całe prowadzenie było z klasą. Polecam

Opinia dodana przez: Mat

Kraków

Dobry lekarz , polecam 👍!!!!!!!!!!!!!!!;;!!!!!!!!!!!!!!!!! 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

Opinia dodana przez: Daniel Januszewski

Monika Kraśnicka

Internista, Lekarz rodzinny

Szpital Uniwersytecki Kraków

Wspaniała osoba, doskonała lekarka, ciapła, miła, kompetentna. Prowadziła mnie przez kilka lat podczas mojej choroby. Mam do Pani Doktor ogromne zaufanie. Polecam z całego serca wszystkim szukającym dobrego lekarza a przy tym serdecznego człowieka.

Opinia dodana przez: Wdzięczna pacjentka

Pod opieką Pani Doktor mój mąż jest od ponad 2 lat. Bardzo się cieszymy, że trafiliśmy do Pani Docent, czujemy się bezpiecznie wiedząc, że zawsze otrzymamy pomoc i radę. Wcześniej wędrowaliśmy od jednego nefrologa do innego i było tylko gorzej. Dziękujemy Pani Katarzyno i życzymy dużo zdrowia i samych miłych chwil w Nowym 2018 roku!
Alicja i Krzysztof D.

Opinia dodana przez: Alicja

Katedra Nefrologii UJCM

Kraków

Bardzo kompetentna osoba, znana mi od kilkunastu lat.
Leczy bezinteresownie i angażuje się niezwykle w całość terapii. Gorąco polecam.

Bardzo kompetentna osoba, znana mi od kilkunastu lat.

Centrum Medicover - Kraków Podgórska
ul. Podgórska 36

Ja jestem pacjentką w CenterMed i uważam, że to lekarz na najwyższym poziomie. Bardzo zaangażowany w pracę i pacjentem, widać, że leczenie to dla niego pasja i powołanie a nie tylko zawód.

Opinia dodana przez: Marta

ul. Strzelecka 2
31-503 Stare Miasto, Kraków

Kompetentny lekarz...super podejście do dzieci...każdy pacjent jest dla pani doktor bardzo ważny...dla każdego znajdzie czas i dokładnie wytłumaczy chorobe

Opinia dodana przez: Agnieszka

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Uniwersytecki w Krakowie- Klinika Nefrologii
ulica Kopernika 15c

Bardzo dobry lekarz,bardzo uprzejmy, z ogromnym taktem. Przy tym bardzo kompetentny-o ogromnej wiedzy nie tylko z zakresu leczenia nerek. Gorąco go polecam

Opinia dodana przez: magda24 cm2