Nefrolog W Okolicach Ostrów Lubelski

dr n. med. Zofia Zinkiewicz

Pediatra, Nefrolog dziecięcy

Lublin

Polecam z całą odpowiedzialnością! Profesjonalnie i w końcu lekarz nie wciskający na siłę antybiotyków czy innych cudownych "uzdrawiaczy" które można dostać wyjątkowo tylko w jednym poleconym sklepie...

Opinia dodana przez: Wojciech

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIDELIS" w Lublinie
Lublin

swietny lekarz. u pana doktora leczymy sie juz 5 lat.zawsze znajdzie dla nas czas,wytłumaczy i zawsze mozna do niego zadzwonic

Opinia dodana przez: ewa

super lekarz, ma czas dla pacjenta, wzbudza zaufanie ,

super lekarz, ma czas dla pacjenta, wzbudza zaufanie ,

Lublin

jestem bardzo zadowolona z wizyty, Pani doktor kompetentna, uprzejma, poświęca dużo czasu dla pacjenta, zajmuje się przypadkiem "całościowo"

Aleje Kraśnikckie 100

Lublin

Pani doktor pomogła mi w każdej chorobie,bardzo pomocna i kompetentna,bardzo ładna i zgrabna.
Pozdrawiam

Pozdrawiam