Filtruj specjalizacje

Nefrolog W Okolicach Rudnik Nad Sanem

Rzeszów

Polecam, człowiek stworzony dla innych.Odbiera telefony o każdej porze.Wizyta przebiega bez pośpiechu.Wzbudza mocne zaufanie.Posiada niesamowitą wiedzę

Gabinety Lekarskie SENSOR
ul. Szopena 26 lok. 2
Rzeszów

Profesjonalista w każdym calu. Lekarz z powołania, ma świetny kontakt z pacjentami, zawsze miły, ma czas dla każdego.

Lekarz z powołania i bardzo dobry człowiek.

Lekarz z powołania i bardzo dobry człowiek.

Zdecydowanie polecam, konkretnie i na temat. Diagnoza po wyczerpującej ścieżce badań. Oby każdy lekarz podchodził tak poważnie do dolegliwości swoich pacjentów.

Stalowa Wola

Polecam, kompetentny lekarz. Leczę się u Pani Doktor już kilka lat, zawsze pomocna i wrażliwa na ludzkie problemy.

Opinia dodana przez: Ewa

nefrologia

Kolbuszowa

Jest to lekarz z powołania,który poświęca swój cenny czas pacjentom.Nie odmówi żadnej osobie potrzebującej pomocy.Jestem MU bardzo wdzięczna za pomoc w leczeniu mojego syna,żeby nie doktor Maziarz to nie wiem jak by to dalej było.Serdecznie dziękuje doktorowi za pomoc jaką nam udzielił.Również bardzo dziękuję bratu doktora Lesławowi Maziarzowi,który też jest lekarzem o specjalności NEUROLOG,za fachową diagnozę i poświęcenie swojego czasu urlopowego.Dziękuję z całego serca za pomoc obydwóm braciom za pomoc.Mama pacjęta

MEDYK
SZOPENA 1
Rzeszów

jak mozna wypisać pacjenta z podejrzeniem choroby i nie skierować go na dalsze leczenie - to jest skandal