nefrolog w okolicach środa wielkopolska

dr n. med. Dorota Salamon-Słowińska

Pediatra   (+1 więcej)

NZOZ nad Matką i Dzieckiem

Poznań

Bardzo miła pani,uprzejma,wytłumaczy co i jak.Bardzo dobre podejście do dziecka.Serdecznie polecam tą panią doktor.

Opinia dodana przez: ania

Lidia Kozioł

Poznań

Super Pani Dr! Bardzo dobre podejście do chorego, skrupulatnie bada, dobrze wysłuchuje płuca, oskrzela.

dr n. med. Tomasz Krynicki

Nefrolog dziecięcy

Klinika Endokrynologii i Reumatologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
ul. Szpitalna 27/33
Poznań

Naprawdę godny polecenia doktor, przede wszystkim nie owija w bawełnę, ale potrafi to przekazać w taki sposób, ze nie zabiera nadzieji na to ze bedzie dobrze. Szkoda ze takich lekarzy jest dzisiaj jak na lekarstwo

dr n. med. Marcin Zaniew

Nefrolog dziecięcy

Sporna 16 (Wielkopolskie Centrum Zdrowia Dziecka)
Poznań

Wspaniały lekarz.Bardzo miły człowiek z ogromem wiedzy. Z czystym sumienie naprawdę polecam na pewno zrobi wszystko by pomóc.

dr n. med. Anna Wasik-Olejnik

Nefrolog   (+1 więcej)

Prywatny Gabinet Lekarski
Lermontowa 14
Poznań

Doskonały człowiek. Pani doktor z powołania, która wkłada serce w to co robi. Polecam na 100% Szczerze mówiąc miałem wrażenie, że to się nie dzieje naprawdę. Ukłony dla Pani doktor

Opinia dodana przez: Grzegorz
Nefrolog Poznań prof. dr hab. n. med. Jacek Zachwieja

prof. dr hab. n. med. Jacek Zachwieja

Nefrolog   (+3 więcej)

Nefromed
ul. Dąbrowskiego 75
Poznań

Świetny lekarz i człowiek. Profesjonalista, a przy tym b.skromny i miły.
Lubiany przez dzieci i rodziców. Budzi zaufanie. Ogromna szkoda, ...

Świetny lekarz i człowiek. Profesjonalista, a przy tym b.skromny i miły.
Lubiany przez dzieci i rodziców. Budzi zaufanie. Ogromna szkoda, że
polityka ochrony zdrowia i NFZ niszczy takich fachowców i ich ogromne
zaangażowanie w pracy.

Opinia dodana przez: zanzibar

prof. Zofia Niemir

Poznań

Zdecydowanie godna polecenia! Profesjonalizm w każdym calu, delikatna i czuła podczas badania. Polecam.

Opinia dodana przez: Lucyna

lekarz Małgorzata Mendel

Piastów 16 (Amika)
Września

Pani doktor bardzo sympatyczna.Dokładnie wszystko wytłumaczy i powie co
robić samemu Pani doktor bardzo sympatyczna.Dokładnie wszystko wytłumaczy i powie co

Pani doktor bardzo sympatyczna.Dokładnie wszystko wytłumaczy i powie co
robić samemu

Opinia dodana przez: Winda

prof. dr hab. n. med. Andrzej Oko

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
DOMINIKAŃSKA 4
Poznań

Wspaniały lekarz godny polecenia. Prawidłowa diagnoza i super podejście do pacjenta. Serdecznie polecam.

Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Jacek Molenda

Nefrolog   (+1 więcej)

Poradnia Medycyny Rodzinnej AMICOR
Roosevelta 90F
Gniezno

Polecam !!! Jestem Bardzo zadowolona z wizyty u Pana doktora. Rzetelna pomoc, pan doktor pomógł nie tylko mi ale tez moim bliskim.

Opinia dodana przez: Dorata