Nowy Dwor

Przychodnia Nowy Dwór
Nowodworska 91 a
54-438 Wrocław

USG zostało przeprowadzone bardzo dokładnie. Pani doktor jest bardzo miła dla pacjenta, pomocna, kompetentna, profesjonalna oraz zaangażowana w swoją pracę, dziękuję

Wrocław

Polecam, bardzo kompetentna i miła osoba, zainteresowana pacjentem. Pani Doktor poświęciła mojemu dziecku dużo więcej czasu, niż to było przewidziane na takie badanie (USG brzucha i węzłów chłonnych).

Lekarz z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Bardzo dokładnie analizujący problem i widać wyraźnie, że jest zainteresowany postawieniem dobrej diagnozy i chcący pomóc.
Wizyta przebiegła bardzo profesjonalnie i miło. Podczas badania pani Doktor dopytywała się o nowe szczegóły związane z chorobą, co świadczy o jej indywidualnym i profesjonalnym podejściu do pacjenta. Diagnoza postawiona przez panią Doktor była bardzo trafna, (po tej wizycie skonsultowałam się jeszcze z innym lekarzem, który w pełni potwierdził diagnozę pani Doktor).
Fachowość, uprzejmość, troska o pacjenta, zaangażowanie, życzliwość, bardzo dobry kontakt z pacjentem i rodzicem pacjenta.
Polecam bardzo!

Wrocław

Pod opieką Pani doktor znalazłam się całkowicie przypadkiem. Tak jak to w dzisiejszych czasach bywa szukałam pulmonologa który mnie przyjmie jak najszybciej no i przypadkiem ktoś zrezygnował i Pani mnie zarejestrowała. No i od pierwszej wizyty jestem w szoku, zainteresowanie, dokładność, empatia,i całość opieki nad moimi chorymi płucami jest nie do uwierzenia. Nawet po godzinach pracy Pani doktor dzwoniła do mnie aby się upewnić czy napewno zrozumiałam całość leczenia i termin następnej wizyty. No musze dodać, że wszystko się dzieje na NFZ!!!!!!szok. Wiec chylę czoła i będę wdzięczna na zawsze. Aaaa dodam jeszcze, że gdy byłam wcześniej z prywatną wizytą (kilkaset złotych)pani bardziej zainteresowana wypisaniem papierków niż moimi prześwietleniami i wynikami.pozdrawiam

Opinia dodana przez: Daria

Dolnośląskie Centrum Chorób Płuc
ulica Dunikowskiego 2-8
55-120 Oborniki Śląskie

Świetny lekarz, bardzo dobry specjalista, od pierwszego kontaktu wzbudzający pełne zaufanie.Przy zabiegach np.bronchoskopii bardzo delikatny, ludzki a przy tym ręka pewna.Jeszcze raz powtarzam Świetny lekarz.

Opinia dodana przez: adam

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " Przychodnia - Nowy Dwór"

54-438 Wrocław

Profesjonalistka. Wizyta odbyła się punktualnie.Badanie poprzedzone zostało rozmową wywiadem .Lekarz konkretny w opisie diagnozy.

Opinia dodana przez: Dorota

Wrocław

Dobry fachowiec,przyjazny,uśmiechniety,tlumaczy tak ze świetnie rozumie sie diagnozę. Polecam z calego serca.

Opinia dodana przez: maria

Klinika Rehabilitacji Nowy Dwór
Nowy Dwór, Parcela 61
96-115 Skierniewice

polecałam wszystkim i zachowam bardzo dobre zdanie jako o lekarzu i człowieku

polecałam wszystkim i zachowam bardzo dobre zdanie jako o lekarzu i człowieku

Lekmed
Świetlików 3

miałam operację w 2012 roku na odcinku C2-C3. Lekarz Lis jest bardzo miłym i sympatycznym człowiekiem. Szybko skierował mnie na operację, która sam wykonał. Był ucisk na rdzeń kręgowy oraz b.duże mrowienie wokół szyi i na plecach. Operacja się udała jednak mrowienie pozostało w dalszym ciągu . Po roku od operacji byłam na wizycie oczywiście prywatnie - lekarz oświadczył że tak musi być i nakazał rehabilitację. Ciągle się rehabilituje a mrowienie nie ustępuje. Nie wiem co mam robić dalej. Nie polecam tego lekarza. Chociaż jest bardzo miły to jednak również nastawiony jest tylko na duży zarobek.

to była pierwsza wizyta raczej dobre wrażenie

to była pierwsza wizyta raczej dobre wrażenie

Wrocław

Plusy:
Jeden z niewielu lekarzy, który podchodzi do pacjenta holistycznie.
Lekarz poświęca pacjentowi tyle czasu ile trzeba - nie ma pośpiechu, można porozmawiać i o wszystko zapytać.
Lekarz patrzy na każdą osobę indywidualnie a nie wg. schematu.
Pierwszy doktor, który ...

Plusy:
Jeden z niewielu lekarzy, który podchodzi do pacjenta holistycznie.
Lekarz patrzy na każdą osobę indywidualnie a nie wg. schematu.
Pierwszy doktor, który po obejrzeniu moich jajników nie wciskał mi tabletek antykoncepcyjnych.
Minusy:
Badania krwi zleca tylko prywatnie.
Na każdej wizycie mówi o staraniach o dziecko (choć nie wyraziłam takiej woli) (może to kwestia zawodu...).
Dostałam luteinę bez żadnych badań.
Czasem sprawia wrażenie gburowatego i najmądrzejszego na świecie.
Może nie jestem w 100% przekonana do wszystkiego co mówi, ale to jeden z lepszych ginekologów do
jakich trafiłam.

Opinia dodana przez: Meg