Neurochirurg Płock

Przychodnia Lekarska

Płock

wspaniały fachowiec! naprawdę trudno o lepszego lekarza. Potrafi wszystko tak wytłumaczyć że człowiek przestaje się bać.

Opinia dodana przez: AGNIESZKA

prof. dr hab. n. med. Robert Gasik

Neurochirurg, Neurolog

Medic Park Płockie Centrum Medyczne
ul. Kolegialna 18
09-402 Płock

Dobry, dobry, teściowa jest szczęśliwa, pomogł bardzo. Teściowa się cieszy. Bardzo się cieszy. Pozdrawia i się cieszy. Znakomicie.

Opinia dodana przez: Łukasz A.J.W.

Mickiewicza 21/12
09-402 Płock

W maju 2016 r ten wspaniały lekarz operował mój kręgosłup w odcinku lędźwiowym - bardzo duża przepuklina. Cierpiałam dwa lata, a ten lekarz w 4 dni przywrócił mnie do życia. Niech nam wszystkie wspaniałe kliniki zazdroszczą takiego Skarba. CZuję się świetnie Panie doktorze, życzę Panu dużo zdrowia i jak najwięcej satysfakcji z wykonywanej pracy,
U Pana dr wiedza medyczna idzie w parze z kultura osobistą .
Pragnę podziękować również Panu Ordynatorowi za codzienną autentyczną troskę , jakiej doświadczają chorzy na Oddziale Neurotraumatologicznym,
W ogóle cały personel jest super, ale mój dr Rzeczkowski jest wyjątkowy,
Dziękuję!!!

Opinia dodana przez: Bożena

Wspaniały specjalista. Polecam wszystkim z poważnymi problemami neurochirurgicznymi.

ulica Kwiatka 31/33/1
09-400 Płock