Neurolog Dziecięcy W Okolicach Nowa Dęba

lekarz Józef Kotarski

ulica Armii Krajowej 1
27-600 Sandomierz

Pan Kotarski wykrył u mojego syna cytomegalię. Maluch dzięki niemu był pod kontrolą okulisty, laryngologa, miał rehabilitację i wszelkie badania. Przyjął go na oddział żeby zbadać go pod każdym możliwym kontem. Syn ma już 4 lata i po chorobie nie ma śladu.

Opinia dodana przez: Joanna

NZOZ "PALOMED"
Seniora 2
35-310 Rzeszów

Bardzo miła i rzeczowa osoba. Przede wszystkim konkretna. Robi dokładny wywiad, począwszy od przebiegu porodu do urodzenia dziecka. Zbadała dokładnie dziecko, pokazała jak można dodatkowo ćwiczyć, nosić i postępować z dzieckiem. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

Opinia dodana przez: Lola

lekarz Urszula Węgrzycka

pl. Obrońców Pokoju 11
27-500 Opatów

Super lekarka. Wyrozumiała, ma podejście do dzidziusia i rodzica. Polecam w 100%

Rzeszów

Lekarka bardzo niemiła, wręcz wredna. Nie interesuję się pacjentem, skupiona jest wyłącznie na sobie, Tak ordynarnego lekarza nigdy jeszcze nie spotkałam, najgorszy lekarz na swiecie. Nie polecam nigdy, nawet w najgorszej sytuacji. Jak taki lekarz może w ogóle leczyć, niszczy tylko opinie przychodni i tyle.

Kochanowskiego 12/37
35-201 Rzeszów