Neurolog W Okolicach Borek Wielkopolski

Konsylium
Podkowińskiego 2
Kalisz

Bardzo miła i sympatyczna pani doktor. Potrafi wszystko na spokojnie wytłumaczyć i opisać. Godna polecenia i zaufania

Opinia dodana przez: Agnieszka

ulica Przyjemskiego 6 B
63-900 Rawicz

Pani doktor to świetny lekarz, taki jak lekarz powinien być, uprzejmy, skierowany na pacjenta, profesjonalna, cierpliwa, zawsze pomocna, po prostu naj:)

Opinia dodana przez: Magda

Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
64-100 Leszno

Ciepła,empatyczna,wrażliwa na pacjenta lekarka!Uratowała życie mojemu synowi.Chodziliśmy po różnych lekarzach bo syna bolała głowa a wszędzie mówiono nam że to stres,nerwy itp.Pani Doktor zbadała go i natychmiast skierowała nas na rezonans z podejrzeniem guza mózgu.Już jesteśmy po operacji,syn czuje się dobrze.Przez cały czas byliśmy w kontakcie telefonicznym z Panią Doktor.Okazała się naszym Aniołem

Opinia dodana przez: Anita

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej POZ - "EBW"
Słoneczna 4
78-230 Karlino

Przyjechałem z Białogardu na wizytę do Karlina. Jestem bardzo zadowolony.Pani doktor godna polecenia z dużą wiedzą. Potrafi wysłuchać i nie stawia diagnozy zbyt pochopnie, wysłała mnie na badania, teraz oczekuję na kolejną wizytę. W Białogardzie za długo trzeba czekać. Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Mikołaj

prywatny

64-100 Leszno

polecam wszystkim panią doktor,wspaniała i skromna,bardzo uprzejma,nie omija pacjentów!!!!

Rehasport Clinic
ul. Górecka 30 (Galeria Panorama)
60-201 Poznań

Polecam za czas poświęcony pacjentowi oraz wytłumaczenie i przebadanie pacjenta tak jak na lekarza przystało. Rozmowa rowniez polegała na wypytaniu mnie rożnych rzeczy o które lekarz pytać powinien.Polecam

Grunwaldzka 8c lok. 97
63-100 Śrem

Druga wizyta ...dalej jestem w szoku...dlaczego wszyscy lekarze nie są tacy..PEŁNY PROFESJONALIZM!!!!PODEJSCIE DO PACJENTA SUPEROWE!!!AŻ SIÉ NIE CHCE WYCHODZIĆ Z GABINETU!!!

ulica Pruślińska 11 A
63-400 Ostrów Wielkopolski

Jest uprzejma, ma podejście do pacjenta,poświęca czas na dokładne zbadanie pacjenta. Oprócz tego nie ma problemu by skierowała na dodatkowe badania czy konsultacje u innych specjalistów. Polecam.

Opinia dodana przez: Beata

Poradnia dietetyczna "DIETOTEKA"
Władysława Jagiełły 52 (osiedle Gronowo)
64-100 Gronowo, Leszno

Zdecydowanie bardzo kompetentna,fachowa z życzlwym podejściem do pacjenta.Pani doktor posiada intuicję lekarską i wrażliwość. co nie jest często spotykaną cechą u lekarzy.zdecydowanie godna polecenia.

NZOZ "NOWaMED"
Moniuszki 9.
63-200 Jarocin

Neurolog jakich mało, dokłądnie bada, dokładny wywiad przeprowadza, jest skrupulatny, polecam