Neurolog W Okolicach Borek Wielkopolski

Konsylium
Podkowińskiego 2
Kalisz

Wspaniała osoba godna zaufania, poświęca tyle swojego czasu ile trzeba oraz pełne oddanie swojej specjalizacji jak i człowieczeństwa pacjentowi. Nie spotkałem się spośród wielu z tak dobrym doktorem jak Pani Waroch. Naprawdę mało jest takich ludzi. Polecam każdemu potrzebującemu pomocy w sprawach neurologicznych w 100%.

Opinia dodana przez: Marek

ulica Przyjemskiego 6 B
63-900 Rawicz

Pania doktor polecila mi sasiadka i na cale szczescie!! Poczatkowo obawialem sie, ze lekarka jest mloda i moze niedoswiadczona. Nic bardziej mylnego! Dziesiatki konsultacji, drobiazgowe poszukiwania i dzieki temu jestem jak nowy, choc myslalem, ze juz po mnie. Bardzo dociekliwa, cierpliwa i mila pani doktor. Ciesze sie, ze mnie leczyla i na oddziale i prywatnie. Zawdzieczam jej zdrowie i zycie. Polecam. Uczynny czlowiek, ktory nawet w wolnym czasie nie odmowi pomocy.

Opinia dodana przez: Piotr

Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
64-100 Leszno

Ciepła,empatyczna,wrażliwa na pacjenta lekarka!Uratowała życie mojemu synowi.Chodziliśmy po różnych lekarzach bo syna bolała głowa a wszędzie mówiono nam że to stres,nerwy itp.Pani Doktor zbadała go i natychmiast skierowała nas na rezonans z podejrzeniem guza mózgu.Już jesteśmy po operacji,syn czuje się dobrze.Przez cały czas byliśmy w kontakcie telefonicznym z Panią Doktor.Okazała się naszym Aniołem

Opinia dodana przez: Anita

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej POZ - "EBW"
Słoneczna 4
78-230 Karlino

Pani doktor uważnie słucha pacjenta, dokładnie i skrupulatnie przeprowadza badanie. Od paru miesięcy odwiedziłam wielu specjalistów- wszyscy badali mnie powierzchownie i tylko pod kątem swojej specjalności, lecząc objawy bez dociekania przyczyn choroby. Pani Karolina stara się znaleźć przyczynę mojej choroby zlecając różne badania nie tylko pod kątem neurologicznym. Po wizycie mogę szczerze polecić- wreszcie znalazłam kompetentnego lekarza, który interesuje się pacjentem i naprawdę chce mu pomóc. To pierwszy lekarz do którego wrócę:)

Opinia dodana przez: Anna

prywatny

64-100 Leszno

polecam wszystkim panią doktor,wspaniała i skromna,bardzo uprzejma,nie omija pacjentów!!!!

Rehasport Clinic
ul. Górecka 30 (Galeria Panorama)
60-201 Poznań

Polecam za czas poświęcony pacjentowi oraz wytłumaczenie i przebadanie pacjenta tak jak na lekarza przystało. Rozmowa rowniez polegała na wypytaniu mnie rożnych rzeczy o które lekarz pytać powinien.Polecam

Grunwaldzka 8c lok. 97
63-100 Śrem

Druga wizyta ...dalej jestem w szoku...dlaczego wszyscy lekarze nie są tacy..PEŁNY PROFESJONALIZM!!!!PODEJSCIE DO PACJENTA SUPEROWE!!!AŻ SIÉ NIE CHCE WYCHODZIĆ Z GABINETU!!!

ulica Pruślińska 11 A
63-400 Ostrów Wielkopolski

Jest uprzejma, ma podejście do pacjenta,poświęca czas na dokładne zbadanie pacjenta. Oprócz tego nie ma problemu by skierowała na dodatkowe badania czy konsultacje u innych specjalistów. Polecam.

Opinia dodana przez: Beata

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krotoszynie
ulica Młyńska 2
63-700 Krotoszyn

Nie będę się długo rozpisywał, ale byłem kilka razy i na NFZ i prywatnie w Krotoszynie i podsumowując naprawdę warto, mój ciężki temat w końcu udało się ogarnąć :)

Opinia dodana przez: tomasz

Poradnia dietetyczna "DIETOTEKA"
Władysława Jagiełły 52 (osiedle Gronowo)
64-100 Gronowo, Leszno

Jestem zdecydowanie na TAK, to Pani doktor zawdzięczam to kim jestem teraz :) Zachorowałam gdy miałam 7 lat, dziś jestem już dorosła(ciągle pod obserwacją innego lekarza-ale od 10 lat nie miałam napadu), jestem pracownikiem socjalnym. To Pani doktor powtarzała że mimo choroby mam normalnie żyć,ale ostrożnie ;) to ona tłumaczyła moim rodzicom jak mają się zachowywać i dawała nadzieję. Pilnowała terminów badań kontrolnych, chętnie też wypisywała skierowania na badania kontrolne twierdząc że dzięki temu ma lepszą kontrolę. Jak najbardziej polecam!