Neurolog W Okolicach Nowe Skalmierzyce

lekarz Kinga Waroch-Kolanowska

Konsylium
Podkowińskiego 2
Kalisz

Bardzo miła i sympatyczna pani doktor. Potrafi wszystko na spokojnie wytłumaczyć i opisać. Godna polecenia i zaufania

Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Justyna Szczepaniak

ulica Pruślińska 11 A
Ostrów Wielkopolski

Jest uprzejma, ma podejście do pacjenta,poświęca czas na dokładne zbadanie pacjenta. Oprócz tego nie ma problemu by skierowała na dodatkowe badania czy konsultacje u innych specjalistów. Polecam.

Opinia dodana przez: Beata

lekarz Justyna Walczak

K. Miarki 48
Pawłowice

Osoba umiejąca słuchać, doradzić, z nienaganną kulturą osobistą co przekłada się na kontakt z pacjentem. Leczenie w moim przypadku owocne i skuteczne, mimo że długie ale stopniowo dające dobre efekty. Wymagająca i kompetentna.

Opinia dodana przez: Krzysztof

Robert Nowak

NZOZ NOWaMED
Moniuszki 9
Jarocin

Neurolog jakich mało, dokłądnie bada, dokładny wywiad przeprowadza, jest skrupulatny, polecam

lekarz Alina Wieczorek

Gabinet neurologiczny

Pani doktor pomagaijeszcze potrafi wyleczyC

Pani doktor pomagaijeszcze potrafi wyleczyC

lekarz Zbigniew Kamiński

Internista, Neurolog

Krótka 6
Lututów

Jestem młodą osobą, ale mam problemy z kręgosłupem i przyznam, że jeszcze w życiu nie spotkałam takiego lekarza jak Pan Doktor. Patrząc na Jego podejście do pacjenta, życzliwe i kompetentne, bez wyliczania czasu na "sztukę", można śmiało powiedzieć, że ten zawód to Jego powołanie. Oczywiście, szacunek do pacjenta idzie w parze z wykształceniem i wykorzystaniem tej wiedzy w praktyce. Wiele razy otrzymałam cenne rady dotyczące ogólnego dbania o stan mojego zdrowia, niekoniecznie związane z samym kręgosłupem, co świadczy o kompleksowym podejściu. Gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Joanna

Janusz Miętkiewicz

Indywidualna Praktyka Lekarska

Przygodzice

Byłam praktycznie na skraju załamania. Obolała, zmęczona bólem... Mój organizm już nie reagował na leki. Mąż właściwie zaprowadził mnie do doktora. Na szczęście. Obecnie leczę się u doktora, jest coraz lepiej, choć przede mną długa droga.

Opinia dodana przez: Majka

lekarz Mirosława Nadybska

Neurolog dziecięcy

Lipowa 18
Kalisz

Pani doktor leczyła moje dziecko, zawsze znalazła czas na rozmowę, mogłam nawet do Niej zadzwonić na telefon prywatny, nawet do domu. Zawsze doradziła, naprawdę wiele straciliśmy Jej odejściem do Wieczności, niekiedy myślę co doradziłaby mi Pani Doktor, bardzo często Ją wspominamy.

Opinia dodana przez: Mira

lekarz Jolanta Sukienniczak

Neurolog dziecięcy

ul. Legionów 19 A/C
Kalisz

Pani Doktor ma bardzo dobre podejście do dzieci. Przestałam sie bać choroby swojego dziecka. Napady też wreszcie przeszły. Dziękujemy.

Opinia dodana przez: Angelika

lekarz Krzysztof Jadanowski

Daszyńskiego 45
Syców

Poświęca odpowiednią ilość czasu na wizytę, zrozumiale tłumaczy przyczynę objawów i sposób przyjmowania leków.