Neurolog W Okolicach Nowe Skalmierzyce

Konsylium
Podkowińskiego 2
Kalisz

Bardzo miła i sympatyczna pani doktor. Potrafi wszystko na spokojnie wytłumaczyć i opisać. Godna polecenia i zaufania

Opinia dodana przez: Agnieszka

ulica Pruślińska 11 A
63-400 Ostrów Wielkopolski

Jest uprzejma, ma podejście do pacjenta,poświęca czas na dokładne zbadanie pacjenta. Oprócz tego nie ma problemu by skierowała na dodatkowe badania czy konsultacje u innych specjalistów. Polecam.

Opinia dodana przez: Beata

NZOZ "NOWaMED"
Moniuszki 9.
63-200 Jarocin

Neurolog jakich mało, dokłądnie bada, dokładny wywiad przeprowadza, jest skrupulatny, polecam

Gabinet neurologiczny

63-600 None

Pani doktor pomagaijeszcze potrafi wyleczyC

Pani doktor pomagaijeszcze potrafi wyleczyC

Krótka 6
98-360 Lututów

Jestem młodą osobą, ale mam problemy z kręgosłupem i przyznam, że jeszcze w życiu nie spotkałam takiego lekarza jak Pan Doktor. Patrząc na Jego podejście do pacjenta, życzliwe i kompetentne, bez wyliczania czasu na "sztukę", można śmiało powiedzieć, że ten zawód to Jego powołanie. Oczywiście, szacunek do pacjenta idzie w parze z wykształceniem i wykorzystaniem tej wiedzy w praktyce. Wiele razy otrzymałam cenne rady dotyczące ogólnego dbania o stan mojego zdrowia, niekoniecznie związane z samym kręgosłupem, co świadczy o kompleksowym podejściu. Gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Joanna

Gabinet Lekarski - Przychodnia CathMed
ul. Przyjaźni 66/6
Krzyki, Wrocław

gorąco polecam, skrupulatnie i długo zbadał mi niemowlaka, przetrząsał bobaskiem na wszystkie strony i obserwował odruchy, bardzo dokładny i warto się doń udać! nie uderza jedynie moteczkiem jak inni, którzy kończą wizytę zanim człowiek dobrze rozbierze maleństwo do końca...

Indywidualna Praktyka Lekarska

63-421 Przygodzice

Byłam praktycznie na skraju załamania. Obolała, zmęczona bólem... Mój organizm już nie reagował na leki. Mąż właściwie zaprowadził mnie do doktora. Na szczęście. Obecnie leczę się u doktora, jest coraz lepiej, choć przede mną długa droga.

Opinia dodana przez: Majka

Kalisz

Pani doktor leczyła moje dziecko, zawsze znalazła czas na rozmowę, mogłam nawet do Niej zadzwonić na telefon prywatny, nawet do domu. Zawsze doradziła, naprawdę wiele straciliśmy Jej odejściem do Wieczności, niekiedy myślę co doradziłaby mi Pani Doktor, bardzo często Ją wspominamy.

Opinia dodana przez: Mira

ul. Legionów 19 A/C
62-800 Kalisz

Pani Doktor ma bardzo dobre podejście do dzieci. Przestałam sie bać choroby swojego dziecka. Napady też wreszcie przeszły. Dziękujemy.

Opinia dodana przez: Angelika

Daszyńskiego 45
56-500 Syców

Poświęca odpowiednią ilość czasu na wizytę, zrozumiale tłumaczy przyczynę objawów i sposób przyjmowania leków.