Neurolog W Okolicach Nowe Skalmierzyce

Konsylium
Podkowińskiego 2
Kalisz

Wspaniała osoba godna zaufania, poświęca tyle swojego czasu ile trzeba oraz pełne oddanie swojej specjalizacji jak i człowieczeństwa pacjentowi. Nie spotkałem się spośród wielu z tak dobrym doktorem jak Pani Waroch. Naprawdę mało jest takich ludzi. Polecam każdemu potrzebującemu pomocy w sprawach neurologicznych w 100%.

Opinia dodana przez: Marek

Gabinety lekarskie
Lipowa 18-22
62-800 Kalisz

Oj powiem że ma podejście do pacjeta, umie podnieść na duchu. Profesjonalistka w tym co robi. Potrafi pomóc. Posiada duza wiedzę medyczną. Po dłuższej terapii zostałem wyłączony. Pozdrawiam serdecznie. M. B.

ulica Pruślińska 11 A
63-400 Ostrów Wielkopolski

Jest uprzejma, ma podejście do pacjenta,poświęca czas na dokładne zbadanie pacjenta. Oprócz tego nie ma problemu by skierowała na dodatkowe badania czy konsultacje u innych specjalistów. Polecam.

Opinia dodana przez: Beata

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krotoszynie
ulica Młyńska 2
63-700 Krotoszyn

Nie będę się długo rozpisywał, ale byłem kilka razy i na NFZ i prywatnie w Krotoszynie i podsumowując naprawdę warto, mój ciężki temat w końcu udało się ogarnąć :)

Opinia dodana przez: tomasz

NZOZ "NOWaMED"
Moniuszki 9.
63-200 Jarocin

Uczęszczam do Pana Doktora Nowaka od roku muszę przyznać, że rzadko spotyka się tak miłych,kompetentnych i uprzejmych lekarzy.Polecam go wszystkim!

Gabinet neurologiczny

63-600 None

Wspanialy lekarz, przyjąl chociaz to nie dzień wizyt. serdeczna i uprzejma, zaangażowana . Prawdziwy lekarz! I przede wszystkim Pani doktor pomogła!

Krótka 6
98-360 Lututów

Jestem młodą osobą, ale mam problemy z kręgosłupem i przyznam, że jeszcze w życiu nie spotkałam takiego lekarza jak Pan Doktor. Patrząc na Jego podejście do pacjenta, życzliwe i kompetentne, bez wyliczania czasu na "sztukę", można śmiało powiedzieć, że ten zawód to Jego powołanie. Oczywiście, szacunek do pacjenta idzie w parze z wykształceniem i wykorzystaniem tej wiedzy w praktyce. Wiele razy otrzymałam cenne rady dotyczące ogólnego dbania o stan mojego zdrowia, niekoniecznie związane z samym kręgosłupem, co świadczy o kompleksowym podejściu. Gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Joanna

Gabinet Lekarski - Przychodnia CathMed
ul. Przyjaźni 66/6
Krzyki, Wrocław

Witam, chce podzielic sie swoja opinia na temat pana Macieja Rosinskiego, bo jest to tak wspanialy lekarz, ze moze dzieki rowniez mojej opinii ktos w potrzebie skorzysta z jego pomocy. Leczylismy nasza coreczke z epilepsja u pana doktora na oddziale neurologicznym w szpitalu przy ul. Koszarowej. Mialam do czynienia z wieloma neurologami, ale dr Rosiński jest najlepszym lekarzem z jakim spotkalismy sie do tej pory. Przede wszystkim bardzo dociekliwy, kompetentny, stawial diagnozy na ktore inni nawet nie wpadli. Robi bardzo dokladny, dlugi, wnikliwy wywiad, zasypal mnie pytaniami jakich wczesniej nikt mi nie zadal na temat zachowania i etymologii choroby dziecka. Zorganizowal w ciagu kilku dni wszystkie mozliwe badania w kierunku zbadania przyczyny epilepsji( EEG powtarzane bylo wielokrotnie, az do skutku).Mysle, ze zadal sobie wiele trudu, zeby wszystko rozganizowac w tak krotki czasie, dobral naszemu dziecku tak dobrze lek i dawke, ze ataki ustaly natychmiast. Nigdy nie bagatelizuje najmniejszego objawu nieprawodlowosci, poswieca wiele czasu- a jak wiadomo w szpitalu jest wielu pacjentow. Jak wiadomo praca w szpitalu, to nie to samo co prywatny gabinet, a skoro tam powiecil naszej coreczce wiele godzin( bo spedzilismy dlugie tygodnie na oddziale) to mysle, ze to o czyms swiadczy. Kolejny plus to swietne podejscie do malego pacjenta, cierpliwy, serdeczny i wyrozumialy. Rodzicow rowniez traktowal z szacunkiem po przez odpowadanie na kazde pytanie, bardzo rzeczowo , konkretnie, jak okazywalo sie po czasie-bezblednie. Do tego jest to lekarz ktory ciagle sie rozwija, jezdzi na sympozja, poglebia wiedze, bo jest na czasie ze wszystkimi nowinkami neurologicznymi i farmakologicznymi. Jestem bardzo wdzieczna doktorowi i ciesze sie, ze trafilismy na niego. Mozna powiedziec, ze uratowal nasza coreczke L. Gdyby nie jego szybkie i trafne dzialanie ataki trwaly by dluzej, wyniszczyly by ja bardziej..Szczerze polecam!

Opinia dodana przez: Joanna Kopeć

Indywidualna Praktyka Lekarska

63-421 Przygodzice

Lekarz z powołania. Potrafi wysłuchać, jest cierpliwy i nie lekceważy żadnego słowa pacjenta. Stara się na każdym kroku pomóc osobom, którego do niego przychodzą. Ja bardzo cenię doktora za jego podejście i pasję. Miałam ogromne problemy z nerwami, denerwowało mnie wszystko, byłam wyczulona na punkcie najmniejszych drobnostek. Odkąd chodzę do doktora znacznie się uspokoiłam.

Opinia dodana przez: Anna

Kalisz

Pani doktor leczyła moje dziecko, zawsze znalazła czas na rozmowę, mogłam nawet do Niej zadzwonić na telefon prywatny, nawet do domu. Zawsze doradziła, naprawdę wiele straciliśmy Jej odejściem do Wieczności, niekiedy myślę co doradziłaby mi Pani Doktor, bardzo często Ją wspominamy.

Opinia dodana przez: Mira