Neurolog Szczawno-Zdrój

Szpitale Kłodzkie
ulica Szpitalna 1a
57-300 Kłodzko

Doktora poznałem w sytuacji, która wymagała szybkiej interwencji. Doktor z jednej strony był bardzo pragmatyczny, ale poniewaz byłem dość mocno zestresowany - profesjonalnie mi pewne sprawy perswadował, zaś inne, nie tak ważne, pozwolił "odpuścić.
Efekt - jestem już 5 lat ...

Efekt - jestem już 5 lat po udarze - nie ma widocznych kutków ubocznych. Są pewne niewidoczne, ale ciągle nad tym pracuję. Widziałem zresztą reakcję pacjentów z przychodni w Kłodzku. Doktora nie znałem: przyjechałem do niego. Pełna przychodnia.Ustawiłem sie do kolejki i czekam. W pewnym momencie widzę, że doktor ubrany - wychodzi. Podszedłem, powidziałem, ze ja do niego. Wrócił, zbadał mnie. Wyjaśnił, że siedział w pustym gabinecie, a ta kolejka do innego lekarza (nie spytałem). Za kilka tygodni pojechałem do kontroli. Diametralna różnica. Do Doktora tłum ludzi. Są różni lekarze, ale tylko niektórzy mają talent i dobrze leczą, jednocześnie będąc świetnymi "psychologami" czyli mającymi dobre podejście do pacjenta.

Opinia dodana przez: Piotr (1959)

Klonowa 12
58-310 Szczawno-Zdrój

Bardzo miła pani, uprzejma, a także cierliwa :-) BARDZO POLECAM :-))))))))))) Da się jeszcze dużo powiedzieć, przykro mi z powodu negatywnych komentarzy tej pani, bo ona jest na prawdę bradzo zapracowana a stara się jak może :-)

Szczawno - Jedlina Nr 1
ulica Ratuszowa 1
58-310 Szczawno-Zdrój

Podejście tej lekarki do pacjenta jest tragiczne. Moja 65 letnia mama wyszła od niej bardziej chora niż weszła i powiedziała że nigdy więcej do niej nie pójdzie. Bardzo arogancja wręcz chamska. Używa zwrotów medycznych i ma pretensje że starsza osoba ich nie rozumie.Pierwszy raz w życiu moja mama płakała gdy wyszła od lekarza. Mojej mamie nie pomogła. Szczerze nie polecam.

Opinia dodana przez: Krzysztof

Wrocławska 16 (Viadent)
58-309 Wałbrzych

W.Stwosza 19
58-310 Szczawno-Zdrój

NZOZ "Centrum Diagnostyki Obrazowej Jelenia Góra"
ulica Bankowa 5/7
58-500 Jelenia Góra