Neurolog Szczawno-Zdrój

Szpitale Kłodzkie
ulica Szpitalna 1a
57-300 Kłodzko

Doktora poznałem w sytuacji, która wymagała szybkiej interwencji. Doktor z jednej strony był bardzo pragmatyczny, ale poniewaz byłem dość mocno zestresowany - profesjonalnie mi pewne sprawy perswadował, zaś inne, nie tak ważne, pozwolił "odpuścić.

Efekt - jestem już 5 lat po udarze - nie ma widocznych kutków ubocznych. Są pewne niewidoczne, ale ciągle nad tym pracuję. Widziałem zresztą reakcję pacjentów z przychodni w Kłodzku. Doktora nie znałem: przyjechałem do niego. Pełna przychodnia.Ustawiłem sie do kolejki i czekam. W pewnym momencie widzę, że doktor ubrany - wychodzi. Podszedłem, powidziałem, ze ja do niego. Wrócił, zbadał mnie. Wyjaśnił, że siedział w pustym gabinecie, a ta kolejka do innego lekarza (nie spytałem). Za kilka tygodni pojechałem do kontroli. Diametralna różnica. Do Doktora tłum ludzi. Są różni lekarze, ale tylko niektórzy mają talent i dobrze leczą, jednocześnie będąc świetnymi "psychologami" czyli mającymi dobre podejście do pacjenta.

Opinia dodana przez: Piotr (1959)

Klonowa 12
58-310 Szczawno-Zdrój

Dzisiaj przeżyłam KOSZMAR, szanowna pani dr wyrzuciła mnie prawie za drzwi, tłumacząc się pośpiechem, czekałam na tę wizytę kilka miesięcy, ponieważ trudno się dostać do neurologa. Pani dr szybko mnie pożegnała, dobrze że mnie nie kopnęła na do widzenia. Zero kompetencji, żenada

Opinia dodana przez: anonim

Szczawno - Jedlina Nr 1
ulica Ratuszowa 1
58-310 Szczawno-Zdrój

Podejście tej lekarki do pacjenta jest tragiczne. Moja 65 letnia mama wyszła od niej bardziej chora niż weszła i powiedziała że nigdy więcej do niej nie pójdzie. Bardzo arogancja wręcz chamska. Używa zwrotów medycznych i ma pretensje że starsza osoba ich nie rozumie.Pierwszy raz w życiu moja mama płakała gdy wyszła od lekarza. Mojej mamie nie pomogła. Szczerze nie polecam.

Opinia dodana przez: Krzysztof

Wrocławska 16 (Viadent)
58-309 Wałbrzych

W.Stwosza 19
58-310 Szczawno-Zdrój

NZOZ "Centrum Diagnostyki Obrazowej Jelenia Góra"
ulica Bankowa 5/7
58-500 Jelenia Góra