Neurolog Wola

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
Piaseczno

Miła pani doktor. Wszystko wyjasniła. Mam skierowanie na eeg. Nastepna wizyta z wynikami badan. Polecam

SPZOZ Warszawa Wola-Śródmieście
ulica Ciołka 11

Każdemu polecam. Kompetentny lekarz,wzbudza zaufanie, komunikatywna, uprzejma i bardzo miła Pani.

Lilla Dent
ul. Sosnkowskiego 10

Najgorszy lekarz u jakiego kiedykolwiek byłam. Wizyta trwała może trzy minuty. Przyszłam z bólem kręgosłupa. Pani "doktor" nawet mnie nie zbadala. Stuknela dwa razy w kolana i po badaniu ! Nie wytlumaczyla mi nic co chciałam wiedzieć. Dalej nie wiedziałam co mi dolega. Dostałam skierowanie również z powodu bólu w nadgarstku. Pani doktor stwierdziła ze to problem ortopedyczny i wypisała skierowanie. Nie słuchała że i ortopeda i chirurg już rękę widział. W szpitalu dowiedziałam sie że powinnam dostac skierowanie na rezonans. Dostałam jedynie na tomografie. Byłam pełna obaw po wizycie wiec poszłam do lekarza w sprawie rehabilitacji. I tam lekarz tylko oglądając moj kregoslup stwierdził skolioze lordoze i wzmożone napięcie mięśniowe. Dodatkowo ze zdj rentgena wyszła dyskopatia ! O czym pani Ewa nawet nie raczyła mnie poinformować. Proszę omijać tego lekarza z daleka.

Opinia dodana przez: Paulina

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
Piaseczno

Dawno nie spotkałam się z takim ogromem arogancji i braku kompetencji. Mój brat zmarł w cierpieniu bo ''dr'' nie zdiagnozowała przyczyny pogarszającego się stanu zdrowia. Beztrosko poszła do domu i zostawiła brata umierającego bez pomocy. Obecnie szukam dobrej firmy, bo zaskarżę szpital i ją. Trzymajcie się od niej z daleka.Chociaż może za pieniądze jest b.uprzejma.

None
ulica Krajewskiego 12